Zeytinburnu Tıkanıklık Açma FirmasıLavabo giderlerinde ki tıkanıklığı açma yönünde hizmet veren firmamız, pimaş borularına zarar vermeden tıkanık olan boruyu açma cihazlarımız ile tüm sorunları ortadan kaldırıyoruz. Tıkanıklığa neden olan maddeler tıkanıklık açma makinelerimiz sayesinde açılıyor ve daha sonra gider boruları kamera yardımı ile tekrar kontrol ediliyor. Eğer başka bir tıkanıklığa neden olan daha farklı bir durum söz konusu ise kameralı görüntüleme cihazları ile tespit ediyoruz ve sorunun çözümünü sağlıyoruz. Zeytinburnu tıkanıklık açma firmamız tıkanık olan gider borularını açarken asla kırma dökme işlemleri yapmadan ve pimaş borularına zarar vermeden tam bir profesyonel hizmet verir.

Peki lavabo neden tıkanır?

*Çay artıklarını lavaboyu atmak gider borularında tıkanıklığa neden olabilir.

*Lavabo altında bulunan gider borularının yanlış bir biçimde takılması ve eğik olması tıkanıklığa neden olabilir.

*Lavaboların içine yağlı yemek artıkları atmak boruları tıkayabilir.

*Tesisat ustalarının hatalarından kaynaklanan ve yanlış tesisat ürünlerinin kullanılmış olması lavaboları tıkayabilir.

*Saç ve kıl gibi çeşitli atıklar lavaboları tıkayabilir.

*Alçı, kireç, boya gibi kimyasal maddelerin lavaboya dökülmesi de lavabo giderlerini tıkayabilir.

Lavabodan daha az giden su, yaşanan tıkanıklığın erken belirtilerinden birisidir. Lavabo gideri ola ki mutfakta ise yemek artıklarıyla ve yağlarıyla, eğer tıkanıklık belirtileri banyolarda ise kireç ve sabun artıklarıyla, dökülen saçlarla birleşmesinden ötürü daralma yaşamaya başlar. Daralma ise gider borularında ki tıkanıklığın en belirgin habercisi olmaktadır. Daralmakta olan lavabolardan su daha yavaş akar ve bir an evvel gider borularının mutlaka temizlenmesi gerekmektedir. Bunun yanı sıra lavabo açıcı ve benzeri bir çok kimyasalı kullanmak sakıncalıdır.

Çünkü bu kimyasal temizleyici maddelerin içinde bulundurmuş olduğu yakıcı maddeler ile hem cildinizi hem sağlığınız tehlikeye atar, hemde gider borularına vermiş olduğu ısı ile boruları yakar ve eritir. Zeytinburnu Tıkanıklık Açma uzmanı olarak bu tür kimyasal kullanımlarını önermiyoruz. Bunun yanı sıra internet siteleri üzerinden lavabo açıyoruz yazan bir çok site, işi bilmeyen ve tecrübesiz olan kişilere ait olmaktadır. Kullanmış oldukları cihazlardan giydikleri üniformalarına kadar her türlü amatör olduklarını bilmeniz gerekiyor. Bu insanlara güvenmek sizi yorar ve maddi durumlar konusunda sıkıntı yaşamanızı sağlar.

Zeytinburnu Tıkanıklık Açma Firması Olarak Hizmet Verdiğimiz Semtler

Beştelsiz Mahallesi, Çırpıcı Mahallesi, Gökalp Mahallesi, Kazlıçeşme Mahallesi, Maltepe Mahallesi, Merkezefendi Mahallesi, Nuripaşa Mahallesi, Seyitnizam Mahallesi, Sümer Mahallesi, Telsiz Mahallesi, Veliefendi Mahallesi, Yenidoğan Mahallesi ve Yeşiltepe Mahallesi olmak üzere toplamda 13 mahallesine hizmet vermekteyiz. Ayrıca Zeytinburnu Su Kaçağı Tespiti Hizmeti verilmektedir.

Paylaşmak önemsemektir!

Comments 0

Leave a Comment