Üst Kattan Su Akıyor Nereye Şikayet Edilir ?Çoğu zaman özellikle eskiyen su tesisatı nedeni ile yaşanan sorunlar arasında üst kattan gelen su sorunu yer almaktadır. Sızıntı oluşması durumunda bunun pek çok farklı nedeni olabileceği için öncelikle komşunuzu uyarmanız gerekir. Ayrıca bu durumda üst kattan su akıyor nereye şikayet edilir? Diye düşünüyorsanız bu konumuzda sizlere sunduğumuz hizmetlerimizden yararlanmak adına bizlere ulaşarak tesisatta oluşan sızıntının bulunmasını talep edebilirsiniz.

7/24 destek hattımızdan bizlere ulaşarak bu şekilde yardım alabilirsiniz. Adresinde gelen ekibimiz kırmadan yapacağı kontroller sayesinde sızıntının oluştuğu noktayı belirleyerek bu şekilde ekstra masraflar olmadan durumun çözülmesini sağlamaktadır.

Sızıntı Nasıl Tespit Edilir?

Kullanmış olduğumuz son sistem teknolojiye sahip cihazlarımız ile kurmaya gerek kalmadan tesisat içerisinde oluşan sızıntının bulunduğu noktayı belirleyerek bu şekilde daha hızlı işlem yapılmasını sağlamaktayız. Kameralı cihazlar veya dinleme cihazları ile profesyonel bir şekilde yaptığımız çalışmalar sayesinde özellikle kısa zamanda duruma müdahale edilmesi noktasında etkili olmaktayız.

Adresinize gelecek ekibimiz su sızıntısı bulma konusunda yeterli bilgi ve deneyime sahip olduğundan daha kısa zamanda sorunun çözülmesi için çalışmaktadır. Üst katınızdan gelen sızıntı nedeni ile evinizde sağlıksız bir ortam oluşması veya halı ve mobilyalarınızın su içinde kalması durumu söz konusu olduğundan özellikle yapılacak işlemlerin daha kısa sürede sonuç vermesi yaşanan sorunda kısa zamanda kurtulmanıza yardımcı olmaktadır.

Su Sızıntısının Nedenleri Nelerdir?

Su sızıntısı eski yapılarda olduğu gibi kalitesiz malzeme Kullanılması durumunda yeni yapılarda da oluşabilir. Bu nedenle pek çok farklı nedenden dolayı ortaya çıkabilecek olan bu soruna karşı önlem alınması gerekir. Su sızıntısı;

  • Eski yapılarda eskiyen tesisat olması durumunda,Su Borusu Patlağı
  • Tesisatta kullanılan malzemelerin eski veya kalitesiz olması durumunda,
  • Tesisatın bakım ve onarımının zamanında yapılmaması durumunda,
  • Tesisata zarar verecek herhangi bir işlem yapılması durumunda ortaya çıkabilir.

Bu nedenle özellikle tesisatın iyi olması bu tarz sorunlar yaşanmaması noktasında etkili olacağından ilk aşamada yapılan tesisatın kontrolünün sağlanması ve kaliteli malzemeler ile uzun süre dayanıklı olacak şekilde yapılması gerekir.

Su Sızıntısı Nasıl Onarılır?

Evinizde su sızıntısı problemi olması durumunda firmamız ile görüşme yaparak bu şekilde hizmet talep edebilirsiniz. İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında hizmet verme firmamız bu alandaki taleplerinizi karşılamak adına yeterli kapasite ile çalışmalarını sürdürmektedir. Deneyimli ekibimiz adresinize geldiği durumda gerekli kontrolleri kameralı veya dinleme sistemine sahip olan cihazlar ile yapmaktadır.

İlk aşamada sızıntının olduğu nokta belirlenerek bu şekilde yalnızca o nokta üzerinde çalışma yapılmaktadır. Fazladan alan kırmaya gerek kalmadan yalnızca sızıntının olduğu alana müdahale edilerek bu şekilde sorunun daha kısa süre içerisinde tamamlanması sağlanmaktadır. Ustalar tarafından sızıntının oluştuğu noktadaki tesisat boruları yenilenerek bu sayede sızıntı sorununun çözülmesi sağlanmış olunur.

Su Sızıntı Tamir Fiyatları

Üst katınızda veya kendi katınızda oluşan sızıntı hem sizi hem de komşularınızı rahatsız edebilir. Bu nedenle bu durumun düzeltilmesi için öncelikle su sızıntısı hangi noktada ise onun bulunması gerekir. Sızıntının olduğu noktanın belirlenmesinin ardından ustalar tarafından yapılan çalışma ile sorunun giderilmesi sağlanarak diğer alanlarda sızıntı olup olmadığından emin olunmaktadır.

Firmamız müşteri memnuniyetini sağlamak adına yapmış olduğu çalışmalarda her zaman müşteri odaklı olarak hizmet vermektedir. Aynı zamanda belirlemiş olduğumuz uygun fiyat seçenekleri de daha kaliteli hizmet almak isteyenlerin uygun fiyatlar ile sonuç almasını sağlamaktadır. İşimiz verdiği sorumlulukların bilincinde olarak bu alanda sizlere kaliteli hizmet sunmaya devam ediyoruz. Hizmetlerimiz Hakkında daha fazla bilgi için su kaçağı bulma yazımızı inceleyebilirsiniz.

Paylaşmak önemsemektir!

Comments 0

Leave a Comment