Su kaçakları modern yapıların en çok karşılaştığı yapısal problemlerin belki de başında gelen problemlerdir. Özellikle demir su tesisatına sahip yapılarda beli bir süre sonra kaçınılmaz olarak ortaya çıkan su kaçağı problemleridir. Plastik tesisata sahip yapılarda sıkça karşılaşılma ihtimali olan sorunlardandır. Zira her ne kadar paslanma neticesinde korozyona uğramıyor olsa da, özellikle bağlantı noktalarında meydana gelen kopmalar neticesinde, plastik su tesisatlarında da kaçaklar oluşabilmektedir. Ümraniye Su Kaçağı Tespiti işlemleriniz için bizimle iletişime geçmeden karar vermeyiniz. Sizlere en uygun çözümleri üretmek için hizmetinizde olan uzman ekibimizin sorununuzu gidermek sunacağı üstün kalite standartlarındaki hizmetlerimizden faydalanarak hızlı ve etkili çözümlere sahip olabilirsiniz.

Ümraniye Su Kaçağı Tespiti işlemleriniz için klasik yöntemleri tercih etmeyiniz. Sadece su tesisatı onarımı üzerinde uzman tesisatçılar veya inşaat firmalarının soruna etkin müdahale edebilmesi mümkün değildir. Zira su kaçağı tespiti kapsamlı bir süreçtir ve konu üzerinde deneyimli kişi ve kuruluş tarafından sunulmaları büyük önem arz etmektedir. Zira deneyimsiz kişi ve işletmeler deneme yanılma yöntemi ile yaklaşabilir ve bu sebeple yapınızda ciddi problemler ortaya çıkmasına sebep olabilir. Zira su kaçağını tespit etmek oldukça zordur. Her kadar tamiratı oldukça basit olsa da, tespiti zor olan bu süreci deneyerek bulmaya çalışan ustaların tesisat boyunca onlarca noktayı kırarak büyük hasarlara neden oldukları da, üzücü ancak gerçektir. Elbette tesisat ustalarının konu üzerinde belli düzeyde uzmanlıkları vardır. Ancak firmamızın Ümraniye Su Kaçağı Tespiti hizmetleri kapsamında sunduğu hizmet, tesisat ustalığının hayli ilerisinde, ileri teknoloji ve ileri düzey uzmanlık barındıran bir süreçtir.

Firmamız su kaçaklarını sıva altındaki frekansları ölçerek tespit etmektedir. Tesisat rotasını tespit ettikten sonra, sahip olduğumuz donanımın da yardımıyla tesisatın hangi noktasının kaçak verdiğiniz sonik testlerle tespit ederiz. Bu sayede Ümraniye Su Kaçağı Tespiti işlemleriniz sırasında duvarlarınızda onlarca kırıkla muhatap olma ihtimaliniz olmaz. Elbette belli noktalarda kırılmalar olacaktır, ancak bu kırılmalar soruna müdahale etmek için zorunlu olanlardan fazlası asla olmayacaktır. Uzman personelimiz maliyetlerinizi en aza indirip, en hızlı şekilde sorunu çözmek için azami çabayı sarf edecektir.

Adem Yavuz Mahallesi, Altınşehir Mahallesi, Armağan Evler Mahallesi, Aşağı Dudullu Mahallesi, Atakent Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Cemil Meriç Mahallesi, Çakmak Mahallesi, Çamlık Mahallesi, Dumlupınar Mahallesi, Elmalıkent Mahallesi, Esenevler Mahallesi, Esenkent Mahallesi, Esenşehir Mahallesi, Fatih Sultan Mehmet Mahallesi, Hekimbaşı Mahallesi, Huzur Mahallesi, Ihlamurkuyu Mahallesi, İnkılap Mahallesi, İstiklal Mahallesi, Kazım Karabekir Mahallesi, Madenler Mahallesi, Mehmet Akif Mahallesi, Namık Kemal Mahallesi, Necip Fazıl Mahallesi, Parseller Mahallesi, Saray Mahallesi, Site Mahallesi, Şerifali Mahallesi, Tantavi Mahallesi, Tatlısu Mahallesi, Tepeüstü Mahallesi, Topağacı Mahallesi, Yaman Evler Mahallesi ve Yukarı Dudullu Mahallesi olmak üzere toplamda 35 mahallesine hizmet vermekteyiz.

Paylaşmak önemsemektir!

Comments 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • Haldun aydın

    10 March 2017 |

    Ofisimizde banyo ve lavabo yan duvarlarında boyalarda dökülme kabarıklık ve rutubet nem vardı buna bir cözüm için arayisa koyulduk bu firma yani bilirtesisat.com la anlaştık su sızıntısını etrafı dagıtmadan gercektende reklamlarında sunduk ları gibi noktsal cözüme kavusturdular ellerine saglık bu firmanın iş anlayişi gercekten mükemmel basarılarını devamını diliyorum

  • Leave a Comment