Su kaçakları, hemen her binada ortaya çıkabilir. Gerek eskimeye bağlı korozyonlar, gerekse bunlar dışındaki çok çeşitli sebepler nedeniyle her binada su kaçağı oluşma ihtimali mevcuttur. Eski binalarda kullanılan demir su tesisatının yıpranması nedeniyle aşınma sonucunda kaçaklar oluşabilirken, yeni binalardaki plastik boru sisteminin ek yerlerinde olası kusurlar nedeniyle veya materyalin kalitesine bağlı olarak su hattında kaçaklar ortaya çıkabilmektedir. Tuzla Su Kaçağı Tespiti işlemleriniz için firmamızı tercih edebilir, en etkili ve hızlı kaçakla mücadele hizmetlerimizden çok uygun fiyatlarla yararlanabilirsiniz. Firmamız gelişmiş donanımı ve eğitimli kadrosu ile ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamak çalışmaktadır. Toplam kalite anlayışımız ve uzmanlığımız sayesinde en yüksek verimi aldığımız hizmetlerimizi en uygun fiyatlarla sunabilmekte ve milli fayda ortaya koymaktayız.

Su kaçağı tespiti işlemleriniz kapsamında binanızın yapı standartdı ve boyutu ne olursa olsun. Temzi su veya pis su hattı kaçaklarınıza müdahale ediyoruz. Kaçak tespiti sürecinde binanıza zarar vermemek için ileri teknoloji kullanıyor ve deneyerek bulmak yöntemini tercih etmiyoruz. Kaldı ki zaten deneyerek bulmak profesyonel bir yöntem değildir ve işinde uzman olmayanların kullandığı bir metottur. Biz sahip olduğumuz deneyim ve donanım sayesinde, çoğu zaman tek seferde isabetli kararlar vermekte ve artçı maliyetleri azaltmaktayız. Zira su kaçağı tesisatın sıva altı kesimlerinde ise arızanın giderilmesi için duvarın kırılması zorunluluk arz etmektedir. Bu durumda ne kadar çok deneme yapılırsa, o kadar çok hasar ortaya çıkacağı malumdur. Firmamız Tuzla Su Kaçağı Tespiti işlemleri kapsamında yapıya mümkün olan en az hasarı vererek sorunları çözmektedir. Bunu sağlayabilmek için azami düzeyde hassasiyeti profesyonel tecrübemizle sunmakta olduğumuz hizmetlerimize yansıtmaktayız.

Tuzla Su Kaçağı Tespiti işlemleriniz için firmamızı dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Gerek talebini karşılamak için sağlayacağımız destek hizmetlerinde, gerekse hizmetlerimizin sunumunda azami kalite düzeyinde sonuçlara erişeceksiniz. Toplam kalite ilkelerimiz kapsamında maliyetlerimiz optimize edilmiş olup, hiçbir işlemimizde aşırı ücretlendirmelere tabi olmazsınız. Olabilecek en uygun fiyatlarla sunduğumuz Tuzla Su Kaçağı Tespiti hizmetlerimiz sonrasında, dileseniz arızanın giderilmesi için de kaliteli hizmet verebilmekteyiz. Hizmetlerimizden faydalanmak için bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Akfırat Mahallesi, Anadolu Mahallesi, Aydınlı Mahallesi, Aydıntepe Mahallesi, Cami Mahallesi, Evliya Çelebi Mahallesi, Fatih Mahallesi, İçmeler Mahallesi, İstasyon Mahallesi, Mescit Mahallesi, Mimar Sinan Mahallesi, Orhanlı Mahallesi, Orta Mahallesi, Postane Mahallesi, Şifa Mahallesi, Tepeoren Mahallesi ve Yayla Mahallesi olmak üzere toplamda 17 mahallesine hizmet vermekteyiz.

Paylaşmak önemsemektir!

Comments 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • Muhsin Yasar

    22 March 2017 |

    konutumuzdaki su kaçagıyla ilgili bir kaç firmayla görüştükten sonra bilir tesisat ile tanıştık sorunumuzu kırmadan çözüme kavuşturdular gelen arkaşların ellerine salık işinizde başarılar diliyorum ihtiyaç duyan arkadaşlara samimiyetle tavsiye ederim

  • Leave a Comment