sultangazi su kaçağı tespitiSu kaçağı modern veya eski yapı olsun, tüm binalarda ortaya çıkabilecek tesisat problemlerindendir. Kaçağın tespiti ise hayli sıkıntı süreçleri kapsar ve oldukça zordur. Su kaçağının tespitinin bireysel olarak yapılması mümkün olmamakla birlikte, çoğu zaman isabetsiz olmaktadır. Sultangazi Su Kaçağı Tespiti işlemleriniz için profesyonel destek almanız daha büyük problemlerle karşılaşmamanız için faydalı olabilecek bir tedbir olacak ve ihtiyaçlarınızın hızlı ve güvenli biçimde karşılanmasını sonucunu doğuracaktır.

Binalardaki temiz su tesisatı veya atık su tesisatında su kaçakları ortaya çıkabilir. Kirli su tesisatındaki sorunlar nedeniyle ortaya çıkan kaçaklarda ortaya çıkacak sonuç oldukça rahatsız edici olabilirken, temiz su tesisatındaki kaçaklar ise nispeten daha sıhhi sonuçlar ortaya çıkarabilmektedir. Her iki durumda oldukça ciddi sonuçlara uzanabilen problemlerdir ve takdir edersiniz ki hızla çözülmeleri gerekmektedir.  Fakat su kaçağı tespiti pek de kolay bir işlem değildir. Zira özellikle temiz su hatlarında kaçak oluştuğu noktada belirti vermeyip çok, ilgisiz noktalardan ortaya çıkabilmektedir. Çünkü boru hatlarının üzerinde bir sıva katmanı bulunmakta ve kaçağın bu katmanı aşarak ortaya çıkması mümkün olmamaktadır. Bunun yerine, duvarların içerisinde uygun yolu takip ederek çok uzak bir yol belirti verebilen su kaçakları oldukça sıkıntılı süreçlerdir. Sultangazi Su Kaçağı Tespiti işlemleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir, sürecin sorunsuz ve hızlı biçimde tamamlanması için hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Firmamız tesisat uzmanı olup, özellikle su kaçağı tespiti konusunda ileri düzey uzmanlığa sahiptir. Sahip olduğumuz deneyim ve gelişmiş donanımımızla hızlı bir biçimde ve binaya zarar vermeden su kaçağını tespit edip, en isabetli sonuçlara kolayca ulaşabilmekteyiz.  Uzman olmayan ellerde su kaçağı tespiti tam bir kabusa dönüşebilir. Lütfen bu konuya dikkat ediniz. Bahsettiğimiz gibi, isabetli olarak gerçekleştirilmeyen tespitler, kaçak noktası bulunana kadar devam edecek bir deneme sürecini ortaya çıkaracaktır. Bu durumda her deneme bir duvar kırığına dönüşecek ve sonuçta ciddi bir inşaat çalışması da gerekecektir. Sultangazi Su Kaçağı Tespiti işlemleriniz için bu riski almanıza hiç gerek yok. Hemen şimdi bizi arayarak en az hasarla bu süreci kolayca atlatabilirsiniz.

50.Yıl Mahallesi, 75. Yıl Mahallesi, Cebeci Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Esentepe Mahallesi, Eski Habipler Mahallesi, Gazi Mahallesi, Habipler Mahallesi, İsmetpaşa Mahallesi, Malkoçoğlu Mahallesi, Sultançiftliği Mahallesi, Uğur Mumcu Mahallesi, Yayla Mahallesi, Yunus Emre Mahallesi ve Zübeyde Hanım Mahallesi olmak üzere toplamda 15 mahallesine hizmet vermekteyiz.

Paylaşmak önemsemektir!

Comments 3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Metin

  30 November 2016 |

  Banyoda şu kacagi var alt kattakı komsunun banyo tavanında akıntı olması sebebiyle bana nasıl yardımcı olabilirsiniz....

 • Bilir Tesisat

  1 December 2016 |

  Merhaba öncelikle geçmiş olsun sizinle hızlı bir şekilde irtibata geçmemiz için öncelikle anadolu yakası iletişim numaramızı aramanız durumunda sorulacak olan gerekli soruları cevapladığınız takdirde sonlarınızı çözüme kavuşturmak için ekip arkadaşlarımız elinden geleni yapacaktır. iyi günler dilerim.

 • Sinan kaçan

  2 March 2017 |

  Evimizin alt katına su kaçıyordu internetten arastirmalarimla bilir tesisat.com u buldum ve arayip durumu belirttim gayet erken gelip tesisatin akan yerini bulup kirip tesisat onarildi bu sayede evdeki baska skinti olup olmadiginida çözdük

 • Leave a Comment