Gelişen İstanbul’da geçmişte uygulanmış olan yapılaşma stratejileri nedeniyle, özellikle eski yapılarda binanın her unsurunda olduğu gibi tesisatlarda da ciddi sorunlar yaşanmaktadır. En çok arıza veren tesisat türü ise su tesisatıdır, zira paslanmaya elverişli parçaları olan tesisat, paslanmaya yol açan suyu taşımaktadır. Bunun yanında çevresel faktörler ve materyal kalitesi de hesaba katıldığında, su tesisatı problemi ortaya çıkmaması olağan dışı kabul edilebilecektir. Su tesisatı arızalarının en can sıkıcısı su kaçağıdır, zira kaçak kolay kolay tespit edilemez. Özellikle ehli olmayan kişilerce verilen hizmetler büyük olumsuzluklara yol açabilir. Firmamız Sultanbeyli Su Kaçağı Tespiti işlemleriniz için size en kapsamlı ve kaliteli hizmetleri sunmaktadır.

Su kaçağı oluşma sebepleri çeşitlidir. Fiziksel bir darbeye bağlı olmayan su kaçakları eğer bina eski ise yıpranma kaynaklıdır. Yeni ise işçilik hataları veya materyal kalitesine bağlı olarak ortaya çıkar. Her iki durumda da kaçağın tespit edilmesi sıkıntılı bir süreçtir. Zira su, bina içerisinde marjinal noktalara kadar ilerledikten sonra kaçak belirtisi verebilir. Bu nedenle suyun çıktığı yer tespit için bir anlam ifade etmemektedir. Sultanbeyli Su Kaçağı Tespiti işlemleri kapsamında isabetli tespit yapabilmek için deneme yanılma haricinde yöntemler kullanılması ehemmiyet arz etmektedir. Özellikle yapı ileri teknolojisine hakim olmak ve suyun akış dinamiğini analiz edebilmek bu süreçte büyük öneme sahiptir. Tabii bunun yanında kullanılacak teknik donanım da tespitin yapılabilmesi için gerekli zemini hazırlayan ve süreci hızlandırıp, isabeti tesis eden faktörlerdendir.

Sultanbeyli Su Kaçağı Tespiti işlemleriniz için bireysel çözümler aramanız sizi ne yazık ki sonuçsuzluğa veya olumsuz sonuçlara götürebilir. Ayrıca su kaçağı bulma konusunda deneyimi ve uzmanlığı olmayan birisinin yapacağı tespit çalışması da benzeri şekilde olumsuz neticeler ortaya çıkmasına sebep olabilir. Bu nedenle su kaçağı tespitinde firmamız gibi, alanında uzman ve deneyimli ekiplere güvenmenizde fayda vardır. Tüm İstanbul’da olduğu gibi Sultanbeyli Su Kaçağı Tespiti işlemlerinde de en doğru çözümleri en uygun maliyetlerle üreten firmamız hizmetlerinden faydalanmak için tek yapmanız gereken bizi aramaktır. Uzman ekibimiz hizmetler konusunda sizi ayrıntılı biçimde aydınlatacaktır.

Abdurrahmangazi Mahallesi, Adil Mahallesi, Ahmet Yesevi Mahallesi, Akşemsettin Mahallesi, Battalgazi Mahallesi, Fatih Mahallesi, Hamidiye Mahallesi, Hasanpaşa Mahallesi, Mecidiye Mahallesi, Mehmet Akif Mahallesi, Mimar Sinan Mahallesi, Necip Fazıl Mahallesi, Orhangazi Mahallesi, Turgut Reis Mahallesi ve Yavuz Selim Mahallesi olmak üzere toplamda 15 mahallesine hizmet vermekteyiz.

Paylaşmak önemsemektir!

Comments 0

Leave a Comment