Su Sızıntısı Bulma

Daire İçinde Su Sızıntısı BulmaEvinizde oluşan su sızıntısı özellikle alt kat komşularınız ile sorunlar yaşamanıza neden olabileceği gibi sağlıksız bir ortam oluşmasına neden olabilir. Sızıntının gider veya gelir borularında olmasına göre oluşan tabloda değişebilir. Bu durumda özellikle kırmaya gerek kalmadan yapılacak olan su sızıntısı bulma işlemi sayesinde ekstra masraf olmadan da kaçak bulunabilir.

Firmamız yapmış olduğu çalışmalar ile bu alandaki taleplerinizi karşılamak adına profesyonel ekibimiz ile hizmet vermekteyiz. Kırmadan kameralı sistemler ile yapılan kontroller sayesinde kaçağın hangi noktada olduğu kolayca belirlenerek bu şekilde sızıntının olduğu alana müdahale edilir. Bu alanda uzman olan ekibimiz evinizde yapacakları kontroller ile kısa sürede sonuç alınmasını sağlamaktadır.

Kameralı Cihaz İle Su Kaçağı Bulma

Sızıntının olduğu noktanın belirlenmesi için kısa sürede kırma işlemi yapılmadan kameralı cihazlar ile boruların iç kısmı görüntülenerek bu şekilde sızıntının olduğu nokta kolayca belirlenebilir. Özellikle ekstra masraf olmaması adına kırmadan su kaçağı bulma işlemi evinize zarar verilmeden sonuç alınmasını sağladığından daha kaliteli sonuçlar elde edilmektedir.

Uzun yıllardır bu alanda hizmet veren firmamız yapmış olduğu çalışmalarda profesyonel hizmet sunduğundan daha etkili sonuçlar alınmasını sağlamaktadır. Ustalarımız tarafından yapılacak olan çalışmalar sayesinde kısa süre içinde sızıntının belirlenmesi ve bulunduğu noktaya müdahale edilmesi ile sızıntı sorunundan kurtulmuş olursunuz. Özellikle kaliteli hizmet almak isteyenler için en iyisini sunmaktayız.

Dinlemeli Cihazlar İle Kaçak Bulma

Kaçağın oluştuğu noktada sızıntı sesini algılayan cihazlar ile yapmış olduğumuz çalışmalar sayesinde sızıntının oluştuğu alanı belirleriz. Bu şekilde diğer alanları kırmaya gerek kalmadan yalnızca sorunun olduğu noktada yapılacak olan çalışma ile düzeltilmesi sağlanmaktadır. Sızıntının pek çok farklı nedeni olabileceği için bu durumda sağlam olan kısımlara zarar verilmeden işlem yapılması sağlanmaktadır.

Sızıntının oluştuğu nokta belirlenirken özellikle farklı bölgelerde de sızıntı olup olmadığı dinleme cihazları ile yapılan kontrol sayesinde anlaşılmaktadır. Bu sayede de istenildiği gibi kaliteli sonuçlar elde edilmesi sağlanmış olunur. Belirlenen noktada çalışma yapılması ile sızıntının önlenmesi adına ustalarımız tarafından onarım işlemi yapılarak bu şekilde daha uzun süre sorunsuz kullanım imkânı elde edilmesi sağlanmış olunmaktadır.

Kırmadan Sızıntı Tespiti

Evinizde kullanmış olduğunuz su tesisatında zaman içinde yıpranma nedeni ile veya farklı durumlar sonucunda sızıntı olması kaçınılmaz olmaktadır. Bu nedenle ilk aşamada kaliteli ve dayanıklı tesisat çalışması yapılması daha uzun süreli kullanım imkânı elde edilmesi açısından önemli bir detaydır.

Firmamız yapmış olduğu kırmadan sızıntı bulma işlemleri ile kameralı veya dinleme cihazı kullanarak son sistem teknoloji ile sızıntının tespit edilmesini sağlamaktadır. 10-15 dakika gibi bir süre içerisinde alanda yapılacak çalışma ile sızıntının olduğu noktanın belirlenmesi sağlanır. Bu sistem sayesinde eskiden olduğu gibi günlerde çalışma yapılmasına gerek kalmadan kısa sürede tesisatınızı yeniden sorunsuz olarak kullanmanıza yardımcı olunmaktadır.

Su Sızıntısı Bulma Fiyatları

İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında hizmet veren firmamız uygun fiyat seçenekleri ile kırmaya gerek kalmadan su sızıntılarında etkili sonuçlar almanızı sağlamak adına hizmet vermektedir. Yapmış olduğumuz çalışmalarımızda müşteri memnuniyetini sağlamak adına itinalı ve dikkatli çalışma yaparak kalitemizden ödün vermeden sizlere yardımcı olmaktayız.

Uygun fiyat seçeneklerimiz sayesinde kırmadan ve ekstra masraf olmadan kısa sürede sonuç alabilirsiniz. Özellikle yapmış olduğumuz çalışmalarımız sayesinde fazladan inşaat çalışmasına gerek kalmadan ve evinizde inşaat havası oluşmadan işlemler tamamlanmaktadır. Ustalarımız tarafından bütün işlemler dikkatli bir şekilde yürütüldüğü için her daim kaliteli hizmet almak isteyenlerin tercihi olmaktayız.

Paylaşmak önemsemektir!

Comments 0

Leave a Comment