Warning: Creating default object from empty value in /home/bilirtesisat/public_html/wp-content/plugins/plumberx-essentials/inc/redux/redux-framework/inc/class.redux_filesystem.php on line 29

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/bilirtesisat/public_html/wp-content/plugins/revslider1/includes/operations.class.php on line 2695

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/bilirtesisat/public_html/wp-content/plugins/revslider1/includes/operations.class.php on line 2699

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/bilirtesisat/public_html/wp-content/plugins/revslider1/includes/output.class.php on line 3581
Su Kaçağı Tespiti Kırmadan 1 Yıl Garantili Noktasal | 99 ₺ - Bilir Tesisat
 • Pazartesi - Pazar 9.00 - 19.00 7/24 Hızlı Destek Hattı
 • İstanbul And. Avr. : (0546) 486 7475
  Gaziantep - K.Maraş: (0537) 237 4546
 • Follow Us

Su Kaçağı Tespiti

Ana sayfa » Su Kaçağı Tespiti
Binalarınızın bıraktığı hasarları tamir ettirmek oldukça pahalıya mal oluyor değil mi?

Su Kaçağı Tespiti ve Onarımı Yapmak İçin Doğru Şirketi Nasıl Seçmeliyim?

Su Kaçağı Tespiti; Hayatın anlamı olan su, yaşamımızda oldukça önemli bir yere sahiptir. Tüm canlıların yaşamsal faaliyetlerini sürdürmesine yarayan ve temizlik, yemek ve hijyen ihtiyaçlarımız için de önemli bir yeri olan su, tesisatlarda kaçak olması durumunda ciddi sorunlara neden olmaktadır.

Herhangi bir sızıntı durumunda yüksek faturalarla kendini gösteren su kaçakları, binaların rutubetlenmesine ve çürümesine neden olan ciddi sorunlara yol açabilirler. Bu nedenle her zaman şüphelendiğiniz durumlarda su kaçağı tespiti yaptırmanız gerekmektedir.

Evinizde ya da iş yerinizde su kaçağı tespiti yaptırmak istediğinizde, sorunsuz bir şekilde hiçbir yeri kırmadan su kaçağının tespitini yaptırabilirsiniz.

 Su kaçağı tespiti nasıl yapılır?

Teknolojik cihazlar sayesinde artık su kaçaklarını tespit etmek için duvarları kırmaya gerek kalmadı. Kaçağın nerede olduğunu tespit etmek için inşaata dönen mekanlar artık geçtiğimiz çağda kaldı.

Artık oldukça basit olan bu tespit sayesinde, kısa sürede nerede problem olduğunu öğrenebilirsiniz. Akustik dinleme cihazları sayesinde evinizin dekorasyonunu bozmadan günün her saati su kaçak tespiti yaptırabileceğiniz firmamız, yıllardır en doğru tespitler ve hızlı çözümlerle size binlerce lira masraf çıkaracak olan bu durumu engelleyecektir.

Hiçbir hasar ortaya çıkmadan tespit edilip onarılacak olan su kaçakları konusunda uzman olan ekibimiz, dakikalar içinde sorunu çözmek için hizmet veriyor. Özellikle yeni taşındığınız ev ve iş yerlerinde su kaçağı tespiti yaptırmanız, sizi yüklü faturalardan kurtaracak, binalarınızın herhangi bir nem durumuna maruz kalmasını da engelleyecektir.

Su Kaçağı Çeşitleri

Kırmadan Su Kaçağı Bulmak Mümkün

Eskiden su kaçağı durumunda birçok yer kırılarak kaçağın tespiti bir türlü yapılamıyordu. Özellikle bu işte acemi olanlar, sık sık yanlış yerleri kırdığı için maddi olarak hasara neden oluyordu.

Özellikle hanımların korkulu rüyası haline gelen su kaçaklarının eski tesisatlarda olması bazen kaçınılmaz olmaktadır. Bu nedenle kaçak nerede olursa olsun ve tespit edilmesi ne kadar zor olursa olsun özel akustik cihazlarımızı kullanarak birkaç dakika içinde kaçağın yerini tespit edebiliyoruz.

Üstelik tahmini olarak hasarın durumu hakkında da müşterilerimizi en net şekilde bilgilendiriyoruz. Özellikle malzemede ucuza kaçılmış inşaatlarda çok sık karşılaşılan tesisat sorunlarında mutfak ya da banyolarda kırmadan su kaçağı bulma imkanı sağlıyoruz.

Kaçakların durumu ve onarımı için de hızlı çözümler üreten ekibimiz, müşterimize çözümü sunarak tamir konusunda karar verme hakkını sonuna kadar kullanmayı sağlıyor.

Peki Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Kırıp dökmeden su kaçağı tamir etmek, borular duvarların arkasında olduğu için mümkün değildir. Ancak nerenin kırılacağını bilen bir ekiple çalışırsanız, su kaçağının en kısa sürede tamir işleri de gerçekleşmektedir.

Firmamız özel kameralı ve sismik cihazlar sayesinde kırmadan su kaçağı tamiri yapmaktadır. Su kaçağının yerini eliyle koymuş gibi bulacak olan ekibimiz, en kısa sürede bu alana ulaşarak, gerekli olan tespiti yapacaktır. Çok kısa bir tamir işlemiyle giderilebilecek olan sorunların ciddi bir durumda olması söz konusuysa, tesisatın en hızlı şekilde tamir edilmesi sağlanabilir.

Farklı şekillerde yararlanabileceğiniz su kaçağı tespit işlemlerimiz, özel cihazlarımızla uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Onarımlar da aynı şekilde su kaçağının tespit edildiği yerde kısa süre içinde gerçekleşmektedir.

İstanbul Geneli Su Tesisatçısı

Firmamız, yıllardır su kaçağı tespiti ve tamiri, su tesisatı kurulumu gibi birçok alanda deneyim kazanmış uzmanlarla çalışmaktadır.

Müşterilerimizi her zaman memnun eden bir anlayışla hizmet verdiğimiz uzun yıllar boyunca, teknolojik alanda da birçok yeniliğe de uyum sağlayacak şekilde eğitilmiş olan elemanlarımız problemsiz bir arıza tespit ve çözüm üretmektedir.

Her zaman en iyi geri dönüşlerle vedalaştığımız müşterilerimiz, İstanbul su tesisatçısı arayışlarınızda her bölgede hizmet vermektedir. Eski ve yeni tüm binaların su tesisatlarını noktasal olarak onaran deneyimli personellerimiz, büyük ya da küçük delikler söz konusu olduğunda kısa sürede çözüm sağlar.

Eğer faturalarınızın fazla geldiğini düşünüyorsanız, ekibimizi çağırarak kısa sürede su kaçağı tespitinin yapılmasını isteyebilirsiniz. Su kaçaklarının tespiti ve onarımı konusunda çözüm bulacağınız firmamızı istediğiniz her saat arayabilirsiniz.

Su Sızıntısı Tespiti

Kalitesiz ve eskimiş su borularında yaşanan sızıntı ve damlalar, özel cihazlarla kısa sürede tespit edilmektedir. Apartmanlarda yaşanan sorunlar söz konusu olduğunda alt ya da üst komşularınızdan şikayetler alabilir ya da şikayetçi olabilirsiniz.

Bu durumlarda komşularla iletişime geçerek ortak bir karar doğrultusunda su kaçağı tespiti yaptırmanız gerekmektedir. Kaçağın yerinin tespit edilmesi için su kaçak tespiti yaptırarak, sorunun nereden kaynaklandığını noktasal olarak öğrenebilirsiniz. Nasıl yapıldığını öğrenmek için buraya tıklayın.

Su kaçağı olup olmadığı konusunda şüpheleriniz varsa aşağıdaki durumlar söz konusu olduğunda gizli bir kaçak durumu olabilir.

 • Tüm vanalar kapalı olduğu halde su saati dönüyorsa,
 • Fazla fatura geliyorsa,
 • Parkeler kabarıyorsa,
 • Zeminden koku geliyorsa,
 • Tavan üzerinde sarı lekeler bulunuyorsa,
 • Kombideki su barı sürekli düşüyorsa su kaçağı konusunda bir analiz yaptırmanız doğru olacaktır.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

su kaçağı tespitiİstanbul su kaçağı tespiti için gerekli olan her konuda bilgi alabileceğiniz firmamız, trafik durumuna göre en kısa sürede tespit edeceği sorunları gidermek için adresinize gelecektir.

Durumu en kısa sürede tespit edecek ve onarım konusunda sorunsuz bir süreç yaşayabileceğiniz ekibimizle her türlü su kaçağı tespitinin çözümünü sağlayabileceksiniz. Su kaçaklarının tespiti ve tesisatların onarımı için en ekonomik çözümleri sunacak ekiplerimiz, İstanbul’un birçok bölgesinde hizmet vermektedir.

Komple Temiz Su Tesisatı Kontrolü

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ ?

7/24 DESTEK HATTI

PROFESYONEL EKİP

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

1 YIL ONARIM GARANTİSİ

ACİL SU KAÇAĞI TESPİTİ & ONARIM

İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında 38 ilçe ve 931 mahallesine 7/24 hizmet vermekteyiz.

(0546) 486 7475 - (0537) 237 4546 veya Bize Ulaşın

Hizmet Bölgelerimiz

Paylaşmak önemsemektir!

Bu web sitesi Web Tasarım ve Seo kalitesi ile hizmet vermektedir.