Evleri içerisinde su kaçağı sorunları ile karşılaşan insanlar eski yöntemleri kullanmayan uzman firmalardan destek almak istemektedir.

Ev sahipleri su kaçağı sorunlarının giderilmesi için etrafın kırılacağını, tekrar tadilat yapma zorunda kalacaklarını düşünmektedir. Pehlivanköy kırmadan su kaçağı tespiti firmamız su kaçağı alanında yeni yöntemlerle çözebilmektedir. Firmamız su kaçağı konusunda modern ekipmanlar sayesinde kırmadan, çevreye herhangi bir zarar vermeden sorunları tam olarak giderebilmektedir. İlk olarak su kaçağı yer aldığı bölgeyi belirleye firmamız bu tespit sırasında su kaçağı sorunlarına neden olan etkenleri de araştırmaktadır. Firmamız su kaçağı sorunlarını akustik cihazlarla çözmektedir.

Konutlarda yer alan su kaçağı problemi Pehlivanköy cihazla su kaçağı bulma özel cihazlar kullanılarak gerçekleştirilir. Klozet üzerinde su kaçağı görülmesi insanların başını ağrıtmaktadır. Yaşam alanlarımızın en gerekli bölgelerinden olan bu bölgelerde yaşanan bu sorun, yaşamın kalitesini anında düşürmektedir.

Kaçak Sorunlarına Çözüm

Su Kaçağı Tespiti Pehlivanköy
Pehlivanköy Su Kaçağı Bulma

Ev içerisinde su kaçağı sorunlarına neden olan bölgelere noktasal tespit gerçekleştiriyoruz. Su kaçağı sorunlarında zeminlerin kırılmadan, özel cihazlar kullanılarak sorununuz tamamlanmaktadır. En son teknolojilerden yararlanarak sizde su kaçağı işlemlerinden memnun kalabilirsiniz. Eski yöntemleri kullanan firmalar ciddi şekilde maddi hasarlara neden olmaktadır. Su kaçağı bulunan alanlarda yapılan uygulamaların fayansların zarar görmesine neden olabilmektedir. Pehlivanköy su sızıntı tespiti her zaman kalitesini ön plana çıkarak su kaçağı konusunda en güncel makinelerden yararlanmaktadır.
Yaşadığımız ev içerisinde tesisatlar çok önemli rol oynar. Eğer evimizde tesisat yanlış yapıldıysa ev içerisinde su sızıntıları meydana gelmektedir. Su sızıntılarının ortaya çıkması tesisatın iyi şekilde yapılamadığını göstermektedir. İnşaat firmalar ev içerisinde bulunan tesisatları iyi yaptırmakla mükelleftir. İyi bir şekilde yapılmamış bir ev tesisatı bulunuyorsa bu tesisat direkt olarak kontrol edilmesi gerekir. Bozuk şekilde yer alan tesisatlarınızı yaptırmadığınız taktirde ileriye doğru evlerinizde su sızıntıları görülebilir.
Su kaçakları duvarlardan sızıntı şeklinde görülmektedir. Ev içerisinde boruların zamanla eskimesi suretiyle su kaçağı sorunları görülmektedir. Su kaçağı tespiti termal kameralar kullanılarak kırmadan yapılmaktadır. Bu işlem ile beraber nokta atışı yaparak su kaçaklarınız giderilmekte ve sizlere profesyonel bir tesisat hizmeti verilmektedir

Su kaçağı tespiti kameralı cihazlarımız kullanılarak kırıp dökme işlemi yapılmadan kalıcı çözüm bulunmaktadır. Su kaçaklarının ev ya da işyerinize vermiş olduğu zarar fazlası ile büyük olmaktadır. Zamanında müdahale gerçekleştirmek için mutlaka Pehlivanköy su kaçağı tespiti hizmetimizden yararlanmanız gerekir.

Tespit edilmesi zor halde bulunan su kaçağı sorunlarını teknolojinin sağlamış olduğu imkanlar doğrultusunda kameralı ses cihazlarımızı kullanarak yapıyoruz. Sizde bu konuda profesyonel hizmet veren firmalarla tanışabilirsiniz. Sizlere güvenli ve kaliteli hizmeti günün her saatinde veriyoruz.

Akustik Kaçak Tespiti

Cihazlarımız beton içinde sızıntı sorununun hangi alanda sızıntı yaptığı gösterebilir. Bu aletler, su borularının içerisinde akustik su seslerinin farklı duruma geldiği noktaları tespit etmektedir. Kaçak tespiti işlemlerinde kullanılan dinleme cihazları farklı zeminlerde kullanılabildikleri ve sağlıklı sonuç vermelerinden dolayı tercih edilmektedir. Sessiz bir ortamda bu alet noktasal kaçak tespiti gerçekleştirmektedir.

Nem ölçer Cihazı İle Su Kaçağı Tespiti

Nem ölçer cihazlardan yararlanılarak su sızıntısının yerini tam olarak tespit etmek son derece zordur. Bununla beraber su kaçağı sorunlarından tamamen emin olmak için nem ölçerler yardımcı olarak kullanılmaktadır. Özellikle kabarmış duvarlar üzerinde ve parkelerde bu aletler yardımıyla 3 cm derinlikte yer alan nem miktarı ölçülerek daha sağlıklı bir yorum yapılmaktadır
Ev ya da işyeri üzerinde su kaçağı gibi sorunlarla karşılaştıysanız Pehlivanköy’ün her noktasında 7/24 hizmet veren Pehlivanköy cihazlı su tesisatçısı hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Paylaşmak önemsemektir!

Comments 0

Leave a Comment