Tesisat üzerinde ortaya çıkabilecek tıkanıklık gibi problemlerde hizmet veren kurumsal firmamız tamamen modern robotlardan yararlanarak müdahale yapmaktadır.

Anında Kaçakları Buluyoruz

Tesisat konusunda son teknolojilerden yararlanan firmamız uygun fiyata kaliteli hizmet vermektedir. Su kaçağı bulabilmek için son teknoloji olan bilgisayarlı arama cihazları ile müdahale ediyoruz. Bu işlemler sırasında tüm binalar üzerinde su kaçağı tespiti gerçekleştiriyoruz. Su kaçakları konusunda akustik dinleme cihazlarından yararlanıyoruz. Lüleburgaz cihazla su kaçağı bulma konusunda kullanılacak olan detektörlü tespit ürünlerimiz özel olarak ithal edilmiştir. Bu cihazlar kullanılarak kurumsal firmalar su kaçağı tespitini dilediğiniz zaman yapıyoruz.

İşlemleri Kırmadan Yapıyoruz

Lüleburgaz Su Kaçağı Bulma
Lüleburgaz Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı sorunları ilk olarak su faturalarına yansımaktadır. Yüksek gelecek faturalar artık çok can sıkıcı olmaya başlamakta ve görünürde bir su kaçağı da gözükmemektedir. Bu konuda gizli bir su kaçağı olup olmadığını kontrol etmeniz gerekir. Su kaçakları ev içerisinde kendilerini göstermemektedir. Su kolay bulduğu alanlarda yol bularak hiç umulmadık bir alanlardan çıkabilmektedir. Bu sorunda ileride size büyük sıkıntılar çıkarmaktadır. Bu durumun kolay bir şekilde anlaşılabilmesi için ilk olarak su sayacının kontrolü yapılmalıdır. Bazı su sayaçları kaçağın ebatları nedeniyle su sayaçları hızlı dönebilmektedir. Su kaçağı sorunları çok küçük olacağı için sayacı uzun vadede çevrilmektedir. Daha sonra ise suyun ne kadar kullanıldığı tespit edilmektedir. Kullanılan su tonunda artış olması durumunda su kaçağı gizli bir durumda yer almaktadır. Musluklar kapatılmasına rağmen hala su sayacı dönmesi durumunda o zaman evde su kaçağı anlamına gelir. Bunun için yetkili kişilerden inceleme talebinde bulunabilirsiniz Gerçekleştirilen Lüleburgaz su sızıntı tespiti ile beraber küçük çatlaklar ve delikler kolayca bulunur.

Kırmadan Kaçak Tamiri

Teknolojik ürünler kullanılarak Lüleburgaz cihazlı su tesisatçısı cihaz ile kırmadan sızıntı tespiti yapabilmektedir. Bu uygulamalar ile maliyetler en aza indirilmektedir. Tesisat uygulamalarında iyi bir eğitim almış ve başarılı ekibimiz ilk olarak olarak müşteri memnuniyeti için kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Su sızıntısı tespit uygulamaları eski dönemlere göre zor olmamasından dolayı herhangi bir süre kaybı da yaşanılmadan evinizde kolay tesisat işlemi uygulanır. Yapılacak tesisat işlemi maliyet konusunda da bütçenizi koruyabilmektedir. Sahip olduğu tecrübeleri ile birlikte çok daha kaliteli şekilde kaçak tespiti gerçekleştirmektedir. Modern cihazlar ile birlikte herhangi bir şekilde kırıp dökmeden tespit işlemi yapılır.

Modern Tesisat Uygulamaları

Ev ya da işyerini içerisinde tesisat borularının aşınmasıyla ortaya çıkan su kaçakları başınızı ciddi derecede ağrıtmaktadır. Yapım sırasında eviniz ya da iş yeriniz tadilat uygulamalarında inşaat taşları borulara kaçarak tesisat hatlarınızı tıkamaktadır. Bu tür sorunlarda yer alacak yüksek meblağda faturalarla karşılaşmaya başlayabilirsiniz. Teknolojiden faydalanmak için tesisat konusunda işinin ehli ve eğitimli olan su tesisatçısı hizmetlerinde tesisat sorunlarından kurtulabilirsiniz. Eski dönemlerde fayanslar kırma uygulamalarına maruz kalmakta sorunun nereden geldiği araştırılırdı. Günümüzde gelişen teknolojiyle birlikte modern cihazlar su kaçaklarına müdahale etmektedir. Bu cihazlar daha çok yurt dışında üretilip ülkemize getirilir. Kameralı sisteme sahip olan donanımlı robotlar ile beraber tesisat uygulamalarınız çok daha kolay ve çabuk giderilmektedir.

Paylaşmak önemsemektir!

Comments 0

Leave a Comment