Kırklareli’nin en kalabalık ilçelerinden olan Babaeski su kaçağı tespiti
kırmadan hizmeti veren firmamız, tüm yapılarda hizmet vermektedir.

Babaeski su kaçağı tespiti kırmadan son yıllarda toplu konut üretimi yapılan bu kentte önem kazanmıştır. Kırklareli’nin en kalabalık üçüncü ilçesi olan Babaeski, Noel Baba olan Aya Nicalous’un da mezarının bulunduğu bir yerdir. Bu bölgedeki nüfus büyükşehir olan İstanbul’a göç ettiği için son derece az kişi yaşar. Ancak turistik açıdan gezilecek birçok yeri vardır. Bulgar’dan ziyarete gelenlerin yoğun olduğu ve çevre illerden de birçok kişinin geldiği bu kentte, su kaçakları görülmesi çok sık rastlanan sorunlardan biridir. Su kaçağı tespitinde gereken incelemenin yapılması için günümüz robotik teknolojilerde tercih edilen birçok yöntem vardır. Bu yöntemleri kullanan ekibimiz, kırıp dökmeye gerek kalmadan kaçağın nerede olduğunu hemen tespit edebilmektedir.

Su Kaçağı Belirtileri Nelerdir?

Birçok kişi farkında olmamasına rağmen su kaçakları nedeniyle zorluk yaşar. Sadece faturaların yüksek gelmesi değil başka belirtiler de vardır. Babaeski cihazla su kaçağı bulma hizmeti verdiğimiz müşterilerimiz aşağıdaki sorunları da sık sık yaşamıştır.

Evin duvarlarında rutubet olması
Tavanda rutubet olması üst komşuda su kaçağı olduğuna işaret eder, bu da sizi olumsuz etkiler. Komşunuzla görüşerek su kaçağı sorununu çözmeniz gerekir. Eğer komşunuz çözmezse su kaçağı nedeniyle mahkemeye verme hakkınız var.
Evde sineklik olmasına rağmen sinek çıkması, sinek benzeri uçuşan canlılar olması.
Fayanslarda sararmalar görülmesi
Kombinin su barının düşmesi ve sürekli ateşleme yapması
Muslukların tamamı kapalı olmasına rağmen su sayacının işlemesi.

Tüm bu şikayetler cebinize zarar verir. Çünkü su kaçakları söz konusu olduğunda faturalarınız yükselir. Sadece su değil kombi pası da yükselmektedir. Bu yüzden su kaçağının erkenden tespit edilmesi, evinizin rutubet kokmaması ve temiz görünmesi açısından son derece önemlidir.

Su Kaçağı Olunca Ne Yapmalı?

Babaeski Su Kaçağı Bulma
Babaeski Su Kaçağı Bulma

Su kaçağı olduğundan şüpheleniyorsanız Babaeski su sızıntı tespiti veren firmamızla %100 sonuç alana kadar hizmet veren firmamızı arayabilirsinzi. Uygun fiyatlarla sorununuzun çözümü sağlanarak birçok dertten kurtulabilirsiniz. Boruların tamiri ya da değişimi sorunlarınızın ortadan kalkmasını sağlayacak bu durum faturalarınıza da yansıyacaktır. Rutubetin en büyük nedenlerinden biri su kaçaklarıdır. Bu yüzden eviniz kötü kokar, yerler ıslanır, çeşitli alanlardan su damlar. Son derece sıkıntılı bir durum olan bu şikayetlerden kurtulmak için su kaçağı tespiti yaptırmanız gerekir.

Doğalgaza Da Yansır

Su kaçakları sadece mutfak ve banyolarda değil doğalgazlarda da görülür. Çünkü doğalgaz borulardaki sıcak su sayesinde sıcaklık veren bir sistemdir. Herhangi bir yerde su sızıntısı varsa su kaçağı nedeniyle duvarlarda kabarmalar, çeşitli su sızıntıları görülür. Bu sızıntıların yok olması için öncelikli olarak tercih edeceğiniz çözüm bizi aramaktır.

Kombinizde 1,5 bar olması gereken basınç sürekli düşüyorsa bu sorun kombinizden değil su tesisatından kaynaklanır. Tesisattaki bu sorunların çözülmesi için de su kaçağı tespiti yaptırmanız gerekir. Neyse ki günümüzde makinelerle kırmadan su kaçağı tespit edilebiliyor.

Özel Cihazlar Duvar Kırmayı Tarihe Karıştırdı

Babaeski cihazlı su tesisatçısı hizmetiyle duvarları kırıp dökmek, bir türlü su sızıntısının yerini bulamamak tarihe karıştı. Çok basit bir şekilde sızıntının yerini tespit edebilen cihazlar sayesinde, bir de suvar düzeltme masrafı çıkmadan su kaçaklarının giderilmesi sağlanmaktadır. Siz de rutubet sorununuz, kombinizin su sızdırması sorununuzun nedenini ortaya çıkarmak için su kaçağı tespiti yaptırmalısınız. Özellikle eski evlerde bu şarttır. Komşunuzdan da sızıntı geliyor olabilir. Bu yüzden kontrollerinizi ihmal etmemelisiniz.

Paylaşmak önemsemektir!

Comments 0

Leave a Comment