Kırklareli ilinin ilçelerinden olan Kofçaz, kırmadan su kaçağı tespiti için bizimle çalışabilirsiniz. Bu güzel ilçede rutubetsiz yaşayarak doğanın tadını çıkarabilirsiniz.

Kofçaz kırmadan su kaçağı tespiti hizmeti veren firmamız Kırklareli’nin diğer ilçe ve köylerinde olduğu gibi burada da hizmetinizdedir. 14. Yüzyıldan beri Osmanlı topraklarına dahil olan bu güzel ilçe, ikinci dünya savaşı sırasında savunma merkezi olarak kullanılmıştır. Istranca dağının eteklerinde bulunan ve tam bir köy hayatı ve portresi vardır. Toplam iki mahalle ve 16 köye sahip olan Kofçaz, deresi ve yeşil doğasıyla dikkat çekmektedir. İğneada yakınlarında bulunduğu için birçok turistin talep gösterdiği oteller de vardır. Doğa yürüyüşü sevenler için bu ilçe de gezilebilir olan yerler arasındadır. İlçenin tüm köylerine ulaşım sağlayan ekibimiz, su sızıntıları ve bunların neden olduğu problemlerin giderilmesinde size yardımcı olacaktır.

Su Kaçağı Birçok Soruna Neden Olur

Evinizde çeşitli yerlerde rutubet varsa, sular duvarlardan ve tavandan akıyorsa, kombinizin bar ayarı sürekli bozuluyor, sular kapalıyken bile su saatiniz hareket ediyorsa bu işte bir iş olduğundan şüphe etmelisiniz. Çünkü bunların temel nedeni tesisatınızın eskimesi, sızdırması ve kaçak olmasıdır. Kofçaz su kaçağı bulma hizmeti veren firmamız bu sorunu özel cihazları yardımıyla tespit ederek kaçağın giderilmesini sağlamaktadır.

Fayansların sararmasının en büyük nedeni kaçaklardır. Mutfaklarda ve banyoda sular kapalıyken bile su sayaçlarınızın işlemelesi kaçak olduğunu gösterir. Faturaların anlamsız yere yüksek gelmesi, su kaçağı nedeniyle olabilir. Duvarları eski usulle kırmadan sızıntı tespiti yapacak olan ekibimiz, sizi bu dertlerden kurtarıyor.

Kırmadan Su Sızıntısı Tespiti

Kofçaz Su Kaçak Tespiti
Kofçaz Su Kaçağı Bulma

Firmamız, kırmadan Kofçaz su sızıntı tespiti yapmaktadır. bazen borunun onarılmasıyla sorunun büyük bir kısmı halledilebilirken bazen de tesisatın tamamen değişmesi gerekiyor. Su tesisatları söz konusu olunca ne yazık ki elektrik tesisatçıları bile ben becerebilirim diye düşünerek bu işe kalkışıyor. Sonuçta olan ise tesisat sızıntılarının daha büyük problemlere neden olması ve yüksek faturalar görülmesi oluyor. Tesisatın düzeltilebilecek durumda olup bu tür beceriksizlikler yüzünden tamamen zarar görmesi bile söz konusu olabilir. Yani kendinizi tesisat için bir mimar ararken, bu masrafı nasıl karşılayacağınızı düşünürken bile bulabilirsiniz. Bazen yeni evlerde bile tesisat sorunları görülebilir. Su kaçağı tespiti ve bu sorunun etki ettiği diğer problemlerinin giderilmesi için uzman olan kişilere su kaçağı tespiti yaptırmalısınız.

Tesisatta Su Kaçağı Varsa Nasıl Anlaşılır?

Birçok kişi için su kaçağı tespiti kolay bir şey değildir. Daha önce nedenini bilmediğiniz birçok neden su kaçağına neden olabilir. Kofçaz cihazlı su tesisatçısı ihbar hattımıza gelen birçok şikayet, su sızıntılarının duvardan dışarıda görülmesidir. Oysa bariz olarak birçok belirti vardır ve bu belirtilerin neden kaynaklandığını öğrenmek ise herkesin yapabileceği bir şeydir.

  • Duvarda, tavanda kabarmalar ve su damlaması
  • Rutubet kokması (her yerde bu koku aynıdır)
  • Parkelerin kabarması ve nemli, ıslak olmaları
  • Kombi kullanılıyorsa kombinin ateşleme sisteminin sürekli çalışması
  • Kombinin bar seviyesindeki düşüşlerin sürekli olması
  • Evde haşerelerin artması
  • Gece uyurken boğazın kuruması, odadaki havaların kuruması gibi birçok belirtinin su kaçağından kaynaklandığını biliyoruz.

Çoğu insan kombi arızası iye kombiciyi arayıp asıl sorunun su kaçağı olduğunu anlamaktadır. Birçok kişi rutubetin asıl nedeninin su kaçağı olduğunu bilmemektedir. Bu yüzden tesisatta kaçak varsa, bunun tespit edilmesi için gereken tedbirlerin alınması su kaçağı tespiti ile mümkün olmaktadır.

Siz de soruna gerçek bir uzman elinden çözüm bulmak istediğinizde firmamızı tercih ederek memnun kalacağınız sonuçlar alabilirsiniz. Bunun için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Paylaşmak önemsemektir!

Comments 0

Leave a Comment