Şişli Banyo Tıkanıklık AçmaKanalizasyon tıkanıkları yaşayan bölge için firmamız görüntüleme cihazları sayesinde tıkanan bölgelerin kontrolünü sağlıyor. Tıkanıklara sebep olan cisimleri görüntülüyor ve daha sonrasında ise tıkanma sağlayan nesnelerin ebatlarına göre gider açma cihazlarını kullanarak bu nesneleri çıkarıyoruz. Elbette ki bu tür işlemleri yaparken asla borulara ve tesisat içinde bulunan nesnelere zarar vermiyoruz. Tıkanıklık sebebi olan her türlü maddeyi hiç bir yere zarar vermeden çıkarabilmemiz mümkündür. Sadece kanalizasyon için değil, tuvalet, lavabo, mutfak giderleri ve küvet giderleri gibi bir çok yönde de sizlere hizmet vermekteyiz. Bildiğiniz gibi eski yöntemler ile daha önceleri bu tür tıkanıkların durumlarına göre boruları açabilmek için çeşitli kırma işlemleri yapılıyordu. Fakat artık Şişli tıkanıklık açma firmamız sayesinde evinizin hiç bir yerini kırmadan bu işlemleri size sunuyoruz.

Peki Şişli Tıkanıklık Açma Servisi Nasıl Yapılıyor?

Bir çok insan tıkanan boruların nasıl açılacağını bilmiyor. Mesela söz konusu olan tıkanıklık tuvalet yada mutfak gider borularında ise sıcak su yardımı alarak lavabo açıcı maddeler ile bu boruları açabilirsiniz. Fakat bu kimyasal maddeleri fazla kullanmak gider borularında tahribata sebep olabilir. Bir diğer yöntem ise bu tür borulara uzun bir tel ile müdahale etmektir. Fakat bu boruların tıkanıklığı derinde ise, bu şekilde edilecek olan müdahaleler asla olumlu karşılık vermeyecektir. Bir çok insan bu tür boru tıkanıklarını daha önceden nerede tıkanıklık olduğunu bilmediği için çeşitli kırma işlemlerini yapmak zorunda kalıyordu. Fakat Şişli tıkanıklık açma firmamızın kullanmış olduğu robot makineler sayesinde artık kırma işlemleri yaparak ek masraflar açmaya gerek kalmıyor. Tek tek boruları kırarak tıkanık olan yeri bulmak artık eskide kaldı.

Eğer sizler de kaliteli ve güvenli bir hizmet istiyorsanız mutlaka bizlere ulaşın. Peki bu tıkanıklıklar neden oluşur? Mesela kanalizasyonların tıkanma sebeplerinin başında, binalarda kullanılan tuvaletlere erimeyen cisimlerin atılması olmaktadır. Bunun yanı sıra lavabolara dökülmekte olan yağlı yemek artıkları ise pis su giderlerinin borularını ve kanalizasyonu tıkar. Bir de sanayi bölgelerinde pis su giderlerine atılmakta olan kumaş bez parçaları, hacimli kimyasal atıklar ve poşetler de kanalizasyon borularını tıkamaya sebep olur.

Paylaşmak önemsemektir!

Comments 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  • Erdemir turan

    25 March 2017 |

    Dün sabah güne kötü başladık alt kat komşum sabah geldi banyodan üzerine su aktığını söyledi ve bir sürü sitem etti mahalledeki tesisatciyi çağırdım baktı ağbi kirmamiz lazım galiba borular patlamış dedi bayagida bir hesap çıkardı ay ortası şaşırdım çaresiz kaldım sonra bizim kapıcı erdemir bey geçen hafta 8 numarada aynı durum oldu bu arkadaşlar geldi problemi cozdu dedi bilir tesisatin kartını verdi aradım 2 saate gelip kısa sürede sorunu bulup yaptılar onlara çok teşekkür ederim beni büyük sıkıntıdan kurtardılar iyiki varsınız

  • Leave a Comment