İstanbul’un en eski yerleşim yerlerinden olan Şişli Su Kaçağı Tespiti işlemlerinin en çok talep edildiği merkezlerin başında gelmektedir. Bitişik nizamlı yerleşimin en net biçimde ortaya çıktığı bu ilçemizde görülmektedir. Özellikle eski binaların çokluğu sebebiyle su kaçağı bulma ihtiyacı nerdeyse günlük rutin ihitaçlar arasındadır. Geçmişte şehirleşme ilkelerindeki hatalar ve materyal kalitesindeki düşüklük nedeniyle, binalarımızın zaten yenilenmeye ihtiyacı olan kısımlarından olan su tesisatı kolayca kaçaklar biçiminde sorunlar ortaya çıkarabilmektedir. Ancak belirtmek gerekir ki, dünyanın en yüksek teknolojisi ile inşa edilmiş binasında dahi su kaçağı ortaya çıkabilir. Zira devamlı basınçlı su taşıyan bir sistemin üzerindeki en küçük defekt dahi ciddi bir sorun olarak ortaya çıkabilir. Elbette kullanılan materyalin kalitesi bu durumun ortaya çıkış süresini uzatıyor olsa da su tesisatının belirli periyotlarla yenilenme ve tamirat ihtiyacı olduğu bir gerçektir.

Şişli Su Kaçağı Tespiti işlemleriniz için dilediğiniz zaman uzman ekibimizin desteğini almak üzere bizi arayabilirsiniz. Hızlı ve efektif çözümlerle soruna hızlı bir müdahale gerçekleştirerek, su kaçağının binanıza zarar vermesini derhal önleyebilir, olası yan etkileri en aza indirebiliriz. Tabii su kaçağı bulma işlemlerini deneme yanılma metodu ile gerçekleştirmediğimizi de bu noktada özellikle belirtmemiz önem arz etmektedir. Gerek kullandığımız donanım, gerekse sahip olduğumuz ciddi deneyim sayesinde sorunlara son derece isabetli biçimde müdahale edebilmekte ve hızlı çözümler üretebilmekteyiz. Su kaçağı tespiti gibi oldukça komplike olan bir süreci, gündelik işimiz olarak sürdürmekte olduğumuzdan sorunlarınızı kolayca çözebiliriz.

Şişli Su Kaçağı Tespiti işlemleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. İşlemlerinizi, yoğunluğa bağlı olarak en hızlı biçimde gerçekleştirmeye yeterli kapasiteye sahip durumdayız. Olabildiğince hızlı biçimde müdahale etmek için azami gayreti sarf ediyor olacağımızdan kuşkunuz olmasın. Ayrıca vereceğimiz hizmet neticesinde en az hasarın ortaya çıkmasını da sağlayacağımızı garanti etmekteyiz. Binanızın ve tesisatınızın tipi ne olursa olsun, her şekilde su kaçağı tespiti işleminizi gerçekleştirebiliriz. İster temiz su, ister atık su giderinde olsun, kaçakları isabetli biçimde tespit edip, dilerseniz hızlı biçimde onarımlarını gerçekleştirebiliriz. Telefon hattımız üzerinden bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

19 Mayıs Mahallesi, Bozkurt Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Duatepe Mahallesi, Ergenekon Mahallesi, Esentepe Mahallesi, Eskişehir Mahallesi, Feriköy Mahallesi, Fulya Mahallesi, Gülbahar Mahallesi, Halide Edip Adıvar Mahallesi, Halil Rıfat Paşa Mahallesi, Halaskargazi Mahallesi, Harbiye Mahallesi, İnönü Mahallesi, İzzetpaşa Mahallesi, Kaptan Paşa Mahallesi, Kuştepe Mahallesi, Mahmut Şevket Paşa Mahallesi, Mecidiyeköy Mahallesi, Merkez Mahallesi, Meşrutiyet Mahallesi, Paşa Mahallesi, Teşvikiye Mahallesi ve Yayla Mahallesi olmak üzere toplamda 25 mahallesine hizmet vermekteyiz.

Paylaşmak önemsemektir!

Comments 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • Emirhan

    16 May 2017 |

    Şişlide dairemizde su kaçagı vardı firmanızdaki arkadaşlar su kaçagını mutfak tezgahanın altından cıkmasına rağmen sorunsuz bir sekilde çözdüler teşekkürler bilirtesisat ve çalışanlarına.

  • Leave a Comment