Warning: Creating default object from empty value in /home/bilirtesisat/public_html/wp-content/plugins/plumberx-essentials/inc/redux/redux-framework/inc/class.redux_filesystem.php on line 29

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/bilirtesisat/public_html/wp-content/plugins/revslider1/includes/operations.class.php on line 2695

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/bilirtesisat/public_html/wp-content/plugins/revslider1/includes/operations.class.php on line 2699

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/bilirtesisat/public_html/wp-content/plugins/revslider1/includes/output.class.php on line 3581
Pimaş Tıkanıklığı Açma Güvenli Kırmadan Robot Cihazlarla | Bilir Tesisat
  • Pazartesi - Pazar 9.00 - 19.00 7/24 Hızlı Destek Hattı
  • İstanbul And. Avr. : (0546) 486 7475
    Gaziantep - K.Maraş: (0537) 237 4546
  • Follow Us

Pimaş Tıkanıklığı Açma

Ana sayfa » Pimaş Tıkanıklığı Açma

Pimaş Tıkanıklığı Açma

Binalarımızın pis su hatlarını oluşturan plastik boruların genel ismi pimaş olarak adlandırılmaktadır. Ve bu borular esasında tıkanmaya karşı hayli yüksek mukavemete sahiptir. Eski tip demir gider borularına göre çok daha geniş formları bulunan ve bağlantı elemanlarında herhangi bir engel bulunmayan pimaş borular her şeye rağmen tıkanabilmektedir. Ve ne yazık ki özellikle yüksek binalardaki işlemleri hayli komplike süreçleri kapsamaktadır. Zira hattın herhangi bir yerinde, herhangi bir sebeple tıkanıklık ortaya çıkabilmekte ve müdahale için endüstriyel müdahale araçları gerekli olabilmektedir.

Bu şartlar altında evsel yöntemlerle veya, basit tesisat ekipmanları ile soruna müdahale edebilme ihtimali bulunmamakta, mutlak suretle bu konuda uzman ekiplerin müdahalesi gerekmektedir.

Pimaş Tıkanıklığı Görüntüleme İşlemi

Güvenli Çalışma Şekli

Pimaş Tıkanıklığı Açma işlemlerinde itici ekipmanların yanında basınçlı araçlar da kullanılabilmektedir. Süreçte en önemli adım tıkanıklığın kaynağını bulmak olmaktadır. Zaten süreç bu noktada hızla tamamlanabilmektedir. Zira tıkanıklık tespit edildiği anda derhal uygun araçla müdahale edilebilmektedir. Fakat ne yazık ki bazı tıkanıklıklara tespit araçları ile ulaşılamamakta, tesisatın açılması gibi istenmeyen durumlar ortaya çıkabilmektedir. Tabii bu boyuttaki bir tıkanıklığı gidermek için kendi imkanlarınızı kullanmanı söz konusu olamamakta, mutlaka uzman bir ekibe ihtiyaç duymaktasınız.

Firmamız sizin için işlemlerinizi hiçbir hasar vermeden hızlı biçimde gerçekleştirebilir, atık suyun size ve binanızdaki diğer konutlara etki etmesinin önüne derhal geçebilir.

Görüntüleme Cihazı

Uzman Ekip

Pimaş Tıkanıklığı ortaya çıktığını fark ettiğiniz anda tüm binadaki su tüketimini derhal durdurmanız gerekir. Zira eğer ana giderlerden birisi tıkanmışsa, kullanılan su kanalizasyona ulaşamayacağından alt katlardaki lavabo ve tuvaletlerden çıkacak ve ciddi zararlara neden olacaktır. Bu durumda sadece tıkanıklık değil, temizlik giderleri de oldukça büyük sorunlara dönüşebilir.

Pimaş Tıkanıklığı Açma sürecini de hayli zorlaştıran bu durumla karşı karşıya kalmamak öncelikle önem arz etmektedir.

Boru Temizleme

Boru Temizleme Aracı

Güvenilir Çalışma Koşulları

Bina giderlerinde tıkanıklık oluşmaması için ev sahiplerinin özellikle tuvaletlere attıkları materyallere dikkat etmeleri gerekmektedir. Yeni nesil binalarda tuvalet kağıtları giderleri tıkamıyor olsa da, bu atıkların çöpe atılması daha doğru bir hareket olacaktır. Özellikle plastik ve tekstil ürünlerinin asla tuvalete atılmaması çok önemlidir.

Kırmadan Çalışma Koşulu

pimaş tıkanıklığı açmaPimaş Tıkanıklığı Açma artık sorun olmaktan ve daha az riskle açmanız için firmamızdan daima destek talebinde bulabilirsiniz. İstanbul anadolu ve avrupa yakasında hızlı ve tam donanımlı ekip arkadaşlarımız ile hizmet noktasına en muadil bir şekilde ulaşmaktadır.

Paylaşmak önemsemektir!

Bu web sitesi Web Tasarım ve Seo kalitesi ile hizmet vermektedir.