Su kaçakları ile ilgili arızaların giderilmesinde birinci adım elbette su kaçağı bulma işlemidir. Küçükçekmece Su Kaçağı Tespiti işlemlerinizde, tüm İstanbul’da hizmetinizde olan firmamız, ihtiyacınız olan profesyonel hizmetleri hızlı ve en ekonomik biçimde sağlamaktadır. Ayrıca isabetli tespitleri sayesinde gerek zaman, gerekse inşaat maliyetleri bakımından avantaj sağlamaktadır. Firmamız alanında uzman bir kuruluş olup, gerekli deneyime fazlasıyla sahiptir. Su kaçaklarının tespiti ve giderilmesi konusunda bina ve tesisat tipi fark etmeksizin her çapta işleminizi güvenle ve en hızlı biçimde gerçekleştiriyor, takdirinize layık olmak için azami gayreti sarf ediyoruz.

Küçükçekmece Su Kaçağı Tespiti firmamızın yıllardır sürdürdüğü, adeta gözümüz kapalı gerçekleştirdiğimiz işlemlerdir. Sektörde uzun yıllardır var olmamızın getirdiği deneyimin sağladığı pek çok avantajı etkin bir biçimde kullanıyor ve sizlere en kaliteli hizmeti en hızlı biçimde uygun fiyatlarla sunuyoruz. Su kaçağı bulma işlemi, sanıldığı kadar kolay bir işlem değildir. Herhangi bir su tesisatçısının, eğer üzerinde ciddi bir deneyimi  yoksa üstesinden gelemeyebileceği belki de şartların daha olumsuz bir hale dönüşecektir. Her ne kadar su kaçağı tamiratı genel olarak borunun değiştirilmesini kapsayan basit bir işlem olsa da, tespiti hayli zorlu bir süreçtir.

Su kaçakları çoğu zaman tesisatın oluştukları noktasında belirti vermezler. Zira tesisatın üzeri kalın bir sıva ile örtülü vaziyettedir ve su bu sıva katmanını geçemeyip, duvarların içerisinde farklı ve daha kolay ilerleyebileceği bir yolu takip edecektir. Bu durumda suyun çıkış noktası, çatlağın oluştuğu noktadan hayli uzak olabilecektir. İşte Küçükçekmece Su Kaçağı Tespiti işlemlerinin en sıkıntılı kısmı da bu noktadır. Zira kaçağın oluştuğu noktadan tesisatı görmek için yapılacak kırma işlemi sonrasında hiçbir sonuca ulaşılamayabilir. Esas çatlağın bulunması için çok daha fazla noktadan kırma işlemi yapılması gerekebilir.

Elbette bu profesyonel olmayan kişi ve işletmelerin başvuracağı bir çözümdür. Firmamız sahip olduğu donanım ve personel hakimiyeti sayesinde rakipsiz isabet oranlarına sahiptir. En az kırma işlemi ile kaçakları tespit edebilmektedir. Bu sayede maliyetleri düşmekte ve süreç doğal olarak kısalmaktadır.

Atakent Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Beşyol Mahallesi, Cennet Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Fatih Mahallesi, Fevzi Çakmak Mahallesi, Gültepe Mahallesi, Halkalı Merkez Mahallesi, İnönü Mahallesi, İstasyon Mahallesi, Kanarya Mahallesi, Kartaltepe Mahallesi, Kemalpaşa Mahallesi, Mehmet Akif Mahallesi, Söğütlü Çeşme Mahallesi, Sultan Murat Mahallesi, Tevfik Bey Mahallesi, Yarımburgaz Mahallesi, Yeni Mahalle Mahallesi ve Yeşilova Mahallesi olmak üzere toplamda 21 mahallesine hizmet vermekteyiz.

Paylaşmak önemsemektir!

Comments 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Mustafa Şahin

  5 March 2017 |

  Evimizde su kaçağı sorunu vardı hızlı pratik şekilde çözdüler memnun kaldık tercih ederiz İzzet bey teşekürler

 • Muhammet fatih yıldiz

  5 March 2017 |

  Bilir tesisat olarak ev akma sorunumuz çözüldü izzet ustaya tesekkur ediyorum.

 • Leave a Comment