su kaçağı kameraSu kaçağı modern veya eski yapı olsun, tüm binalarda ortaya çıkabilecek sıradan sayılabilen bir tesisat problemidir. Isıtma sistemleri veya su taşıma tesisatında ortaya çıkabilecek olan bu arızaların giderilmesinden çok tespiti problem teşkil etmektedir. Zira Kağıthane Su Kaçağı Tespiti işlemleriniz kapsamında su kaçağını anlamanız için kaçağın yapının bir yerinden sızmak suretiyle belirti vermesi gereklidir. Ancak ne yazık ki sızıntıyı gördüğünüz yer muhtemelen kaçağın oluştuğu esas noktaya oldukça uzaktadır. Zira eğer kaçağın oluştuğu yerdeki betonda ciddi bir ahraz yoksa, su farklı yollardan akarak, çok uzak bir noktadan sızabilir. Bu durumda deneyimsiz kişiler tarafından yürütülecek işlem, sızıntının olduğu yerine kırılması olacaktır ki, sonuca ulaşılamadığında yapıda çok sayıda kırık ortaya çıkabilir. Bu nedenle su kaçağı bulma işlemlerinde deneyimli ve uzman ekiplerden destek almanız doğru olacaktır.

Kağıthane Su Kaçağı Tespiti işlemlerinizde yapı tipi, boyutu ne olursa olsun size hizmet verebiliriz. Temiz su, pis su veya kalorifer sistemi fark etmeksizin tüm tesisat tiplerine müdahale edebilir, kaçağı hızlı bir şekilde bulur ve tamiri için referans oluştururuz. Dilerseniz tespit edilen tamiri konusunda da size kapsamlı hizmet sunabilecek firmamız, tesisat teknolojilerine ileri derecede hakim bir ekiple hizmet vermektedir.  Su kaçağı bulma işlemleri için profesyonel çözümler arıyorsanız doğru adrestesiniz. Sizin için en hızlı ve doğru sonuçları üretebilir, az maliyetle kapsamlı hizmetler almanızı sağlarız.

Kağıthane Su Kaçağı Tespiti işlemlerimizde hizmetinizde olacak teknik personellerimiz alan uzmanı kişilerdir. Teknik personelimizin lisansları tam olup, sektörde yeterli deneyime fazlasıyla sahiplerdir. Su kaçağı bulma işlemleri için sadece tesisatçı olmanın yeterli olmadığı ve personelin yapı özellikleri konusunda da yeterli donanıma sahip olması gerektiği bilgisinden hareketle, personelimize ihtiyaçları olan tüm teknik bilgiler hizmet içi eğitimlerle sunulmakta, iyileştirmeler düzenli olarak tüm firma sathında sunulmaktadır. Kağıthane Su Kaçağı Tespiti işlemlerinde yüksek teknolojiyi insan odaklı çalışmalarımıza mükemmel şekilde entegre etmiş durumdayız. Bu kapsamda maliyet optimizasyonu yanında yüksek sürat de hizmetlerimizin önemli unsurları haline getirmiş durumdayız. Sunacağımız hizmetler garantili olup, sorunu kökten çözecek niteliktedir.

Çağlayan Mahallesi, Çeliktepe Mahallesi, Emniyetevleri Mahallesi, Gültepe Mahallesi, Gürsel Mahallesi, Hamidiye Mahallesi, Harmantepe Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi, Merkez Mahallesi, Nurtepe Mahallesi, Ortabayır Mahallesi, Sanayi Mahallesi, Seyrantepe Mahallesi, Şirintepe Mahallesi, Talatpaşa Mahallesi, Telsizler Mahallesi ve Yahyakemal Mahallesi olmak üzere toplamda 19 mahallesine hizmet vermekteyiz.

Paylaşmak önemsemektir!

Comments 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • Hülya Tokma

    1 March 2017 |

    İşinde iyi ve kaliteli çalışan bir ekip zamanında geldiler. Çalışmalarından dolayı teşekkür ederim.

  • Leave a Comment