Modern yapılarda tesisat problemleri her zaman karşılaşılabilen, rutin sorunlardandır. Yapı tipi ne olursa olsun su kaçağı ortaya çıkabilecektir. Eski yapılarda demir tesisatın aşınmasından kaynaklanan su kaçakları oluşmaktadır. Yeni yapılarda ise tesisatta kullanılan materyalin kalitesi ve işçilik vasıflarıyla bağlantılı olarak sorun ortaya çıkabilmektedir. Kadıköy Su Kaçağı Tespiti işlemlerimiz çoğunlukla eski binalarda olmakla birlikte yenilenen yapıların plastik tesisatlarında da sorunlar ortaya çıkması elbette mümkündür. Tesisat sorununuzun çeşidi ne olursa olsun firmamızdan bu su kaçağı bulma işlemleri için hizmet alabilirsiniz. Hizmetlerimiz garantili olup, en az komplikasyonun ortaya çıktığı doğru çözümlerdir.

Kadıköy Su Kaçağı Tespiti işlemleriniz için deneyimli ve uzman kadromuz görev yapmaktadır. Hizmetlerimizin sunumu noktasında en yüksek derecede deneyime sahip personeller görev almakta, müşteri destek ekibimizde ise, sorunların tespiti ve rezervasyon konularında size en etkin desteği sunacak personeller görev almaktadır. Tabii su kaçağı bulma işlemlerinde sadece personel değil, donanım da önemli bir yere sahiptir. Zira oldukça hassas hesaplara ve ölçümlere dayalı olarak gerçekleştirilen su kaçağı bulma işlemleri için teknolojik açıdan gelişmiş araçların kullanılması önem arz etmektedir. İsabetli tespitler yapılabilmesi ve yapıya az zarar verilmesi için mümkün olan en hassas ölçümün elektronik olarak yapılması gereklidir. Bu sayede tamirat sonrası yapı yenileme maliyetlerinde hatırı sayılır bir maliyet avantajı sağlanacaktır.

Firmamız toplam kalite esaslarına göre çalışmaktadır. İş ve işlemlerimiz prosedürlere bağlı olarak hazırlanmış olan talimatlar sürdürülmektedir. Bunun yanında müşterilerimize Türk ticaret adabının gerektirdiği samimiyet koşullarını da tesis ederiz. Sonların en hızlı biçimde çözülmesi için Kadıköy Su Kaçağı Tespiti hizmetlerimizde yüksek verimlilik ilkesini benimseriz. En düşük maliyetlerle en yüksek verimi elde edebilmek için firma standartlarımızı gün be gün ileriye taşır, çağın koşullarına uygun biçimde sistemimiz güncellenir. Ayrıda personelimizin hizmet içi eğitimlerine de özen gösterir ve en iyi hizmeti alabilmeniz için insan kaynaklı olumsuzlukları sıfır noktasına çekmek için çalışırız. Su kaçağı bulma işlemlerinizde İstanbul’un her yerinde olduğu gibi Kadıköy Su Kaçağı Tespiti servisimizle de hizmetinizdeyiz.

19 Mayıs Mahallesi, Acıbadem Mahallesi, Bostancı Mahallesi, Caddebostan Mahallesi, Caferağa Mahallesi, Dumlupınar Mahallesi, Eğitim Mahallesi, Erenköy Mahallesi, Fenerbahçe Mahallesi, Fikirtepe Mahallesi, Göztepe Mahallesi, Hasanpaşa Mahallesi, Koşuyolu Mahallesi, Kozyatağı Mahallesi, Merdivenköy Mahallesi, Osmanağa Mahallesi, Rasimpaşa Mahallesi, Sahrayı Cedit Mahallesi, Suadiye Mahallesi ve Zühtüpaşa Mahallesi olmak üzere toplamda 21 mahallesine hizmet vermekteyiz.

Paylaşmak önemsemektir!

Comments 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • Ahmet

    14 March 2017 |

    Bizim lokantamizda su sati surekli numaratörü donuyordu butun musluklar kapaliyken su sayaci calisiyor fatura fazla geldi bizde arayisa girfik bilirtesisat la randevilestik geldiler su kacagini noktasal buldular ve tamirini yaptilar caliasanlara basarilarinin devamini diliyorm

  • Leave a Comment