Ülkemizde süregelen kalitesiz yapılaşma neticesinde yapılarda günümüzde pek çok yapısal problem görülmektedir. Tabii zaman içerisinde yapı elemanlarının eskimesi ve oluşan defektlerden su sızıntısı yaşanması durumu da sıkça karşılaşılan durumlar içerisinde yer almaktadır. Yapılardaki tesisat tipi ne olursa olsun su kaçağı oluşma ihtimali mevcuttur. Bu durumda kaçağın tespiti işlemleri tesisatsın tamirinden daha meşakkatli süreçler olarak ortaya çıkmaktadır. Kimi zaman neredeyse başlı başına bir inşa sürecine dönüşmektedir. Güngören Su Kaçağı Tespiti işlemlerinizde size kapsamlı ve profesyonel hizmeti verecek olan firmamız, üstün nitelikteki tespit araçları ve uzman personeli ile, isabetli tespitler gerçekleştirir. Sorunun hızlı biçimde ve yapıya zarar vermeden çözülmesini sağlayacaktır.

Firmamız yapı boyutu ve tipi ne olursa olsun, ayrıca tesisat tipi fark etmeksizin, her tür tesisat için detaylı hizmet verebilmekte, ihtiyaçlarınızı en uygun fiyatlarla ve profesyonel biçimde gidermektedir. Su kaçağı bulma işlemi amatör biçimde gerçekleştirilmesi mümkün olmayan, kapsamlı bir işlemler bütünüdür. Öncelikle kaçağın belirti noktası tespit edilmeli, basınç ve sızıntı testleri yapılarak, botunun esas korozyon noktası tespit edilmelidir. Zira kaçak oluştuğu noktadan belirti vermeyip, çok başka noktalardan su çıkabilir ve bu durum yanıltıcı olmaktadır.  Bilgisiz ve deneyimsiz kişiler suyun çıktığı noktalara müdahale etmek vesilesiyle, bina duvarlarında çok sayıda kırık oluşmasına sebebiyet verebilmekte bu noktada ek yapı maliyetleri ortaya çıkmaktadır. Firmamız Güngören Su Kaçağı Tespiti işlemlerinde ileri teknoloji ve uzmanlığın mükemmel bileşimi ile yüksek isabet oranı su kaçağı tespiti yapmaktadır. Su kaçağı bulma işleminin ekstra bir maliyete dönüşmesinin önüne geçmektedir.

Bizden alacağınız hizmetler kapsamında en hızlı ve güvenilir çözümleri en uygun fiyatlarla elde edeceksiniz. Yıllardır sürdürdüğümüz sektör faaliyetlerimiz neticesinde elde ettiğimiz olumlu imajın zedelenmesine asla izin vermeyiz. Ek maliyetlere katlanmak durumunda olsa da, en yüksek kalitede Güngören Su Kaçağı Tespiti hizmetini siz değerli müşterilerimize sunmak için çalışıyoruz. Su kaçağı şikayetleriniz olması halinde bizi dilediğiniz zaman arayabilir, uzman ekibimizin sorunda derhal müdahale etmesini sağlayabilirsiniz. Size hizmet vermekten memnuniyet duyacağız.

Abdurrahman Nafiz Gürma Mahallesi, Akıncılar Mahallesi, Gençosman Mahallesi, Güneştepe Mahallesi, Güven Mahallesi, Haznedar Mahallesi, Mareşal Çakmak Mahallesi, Mehmet Nesih Özmen Mahallesi, Merkez Mahallesi, Sanayi Mahallesi ve Tozkoparan Mahallesi olmak üzere toplamda 11 mahallesine hizmet vermekteyiz.

Paylaşmak önemsemektir!

Comments 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • Murat Şan

    6 September 2016 |

    Mutlaka uzmanlara yaptırın bu işi evinizin altını üstüne getiriyor aksi halde. Bilir tesisata güvenebilirsiniz.

  • Leave a Comment