Su kaçakları konut yerleşiminin olduğu bölgelerde daha sık olmakla birlikte şehrin her noktasında ortaya çıkabilen rutin yapı arızalarındadır. Her tesisat tipinde olduğu gibi su tesisatında da zaman içerisinde yıpranmalar ortaya çıkar. Buna bağlı su kaçakları kaçınılmaz olur. Gaziosmanpaşa Su Kaçağı Tespiti işleriniz için hızlı ve güvenilir hizmet sunmakta olan firmamız, bu sorunun hızla çözülebilmesi için tespit işlemleri yapmaktadır. Tesisatçınızın arızayı kolayca müdahale edebilmesini sağlamaktadır. Su kaçağı bulma her tesisatçının vakıf olabildiği bir konu olmadığı için, ustanızın dışında bu işlemin gerçekleştirilmesi için ek bir servise ihtiyaç duymanız kaçınılmaz olmaktadır. Zira ustanız bu tespiti yapmak yoluna giderse, yapı özelliklerine yeterince hakim olmaması sebebiyle deneme yolunu benimseyebilir.  Bu sorunlar giderilmekle kalmayıp, büyüyebilir.

Gaziosmanpaşa Su Kaçağı Tespiti firmaları içerisinde firmamız, uzun yıllardır sürdürdüğü sektör deneyimi sayesinde güveninizi kazanmıştır. Bu güvene layık olmak için su kaçağı bulma tekniklerini her geçen gün geliştirmektedir. Gerek personel uzmanlaşması ve gerekse teknolojik yapılanma bakımından en doğru yöntemleri benimsemek üzere çalışmaktadır. İşlemlerimiz içerisinde ileri teknoloji kullanmak vesilesiyle, en doğru tespitleri hızlı biçimde yapabilmektedir. Zaman faydasının yanında, yapıya daha az hasar verilmesi sebebiyle daha az yapı maliyetine katlanılmasını sağlamaktayız. Su kaçağı bulma basit bir faaliyet olmayıp, ciddi enstrümanların kullanıldığı ve teknik bilgiye hat safhada sahip olunması gereken bir işlemler bütünüdür. Bu sebeple tercih yaparken, uzman ve deneyimli firmaları tercih etmenizde fayda vardır.

Gaziosmanpaşa Su Kaçağı Tespiti işlemleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir soruna hemen müdahale etmemiz için randevu alabilirsiniz. Firmamız, konut, işyeri, apartman, müstakil yapı, çok katlı veya tek katlı olması fark etmeksizin tüm yapılar için su kaçağı tespiti hizmetleri vermektedir. İster plastik tesisat, isterse demir boru tesisatı olsun her çeşit tesisat üzerinde işlem yapabilmekte ve sorunu mükemmel isabetle tespit edebilmekteyiz. Su kaçağı bulma işlemlerinde görevli personelimiz alanında uzman, deneyimli ve ciddiyeti prensip edinmiş kişilerdir. Doğru sonuca ulaşmamızı sağlayan sistematik rotayı asla terk etmemekteyiz.

Bağlarbaşı Mahallesi, Barbaros Hayrettinpaşa Mahallesi, Fevzi Çakmak Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, Karadeniz Mahallesi, Karayolları Mahallesi, Karlıtepe Mahallesi, Kazım Karabekir Mahallesi, Merkez Mahallesi, Mevlana Mahallesi, Pazariçi Mahallesi, Sarıgöl Mahallesi, Şemsipaşa Mahallesi, Yeni Mahallesi, Yenidoğan Mahallesi ve Yıldıztabya Mahallesi olmak üzere toplamda 16 mahallesine hizmet vermekteyiz.

Paylaşmak önemsemektir!

Comments 3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • İmmortal casper

  29 April 2017 |

  Bilir tesisat kaliteli hizmet. İzzet bey gercek ustaligini gosterdi.

 • Nurullah yağız

  1 May 2017 |

  Dairemizin banyo giderinde tıkanıklık vardı bilirtesisat.com .tr firmasindan hizmet aldık gelip sorunsuz bir şekilde tıkanıklığı giderdiler hassasiyetli çalışmalarından dolayı teşekkür ederim.

 • Neriman gundog

  16 May 2017 |

  Banyodan alt kata şu kacagi vardı Bilir tesisattan ekip geldi hızlı ve temiz bir şekilde kamerali sistemle tespitini ve onarimin yaptilar bilirtesisat a tesekkürler

 • Leave a Comment