İstanbul’un en eski ilçelerinden olan Fatih Su Kaçağı Tespiti firmaları içerisinde sunduğu kaliteli hizmetle firmamız öne çıkan müesseseler arasında yer almaktadır. Vermekte olduğumuz kaliteli hizmetlerimizden dilediğiniz zaman bizi arayarak faydalanabilirsiniz. Hızlı ve güvenilir su kaçağı bulma hizmetini en uygun fiyata satın alma imkanı kazanmış olursunuz. Hizmetlerimizden her yapı için ve tesisat tipinde faydalanmanız mümkündür. Uzman ekibimiz sorunlarınıza derhal müdahale edecek ve çözüme ulaşabilmesi için efektif çözümler üretecektir. Su kaçağı tesisat için basit bir boru çatlağı veya eklem sıkma işleminden ibaret olsa da, tespiti bir o kadar zordur. Çok az belirti veren ve tespit noktasından çok uzakta oluşabilen su kaçağı işlemi uzmanlar tarafından gerçekleşmediğinde büyük bir soruna dönüşebilmektedir.

Fatih eski ilçelerimizden birisi olması sebebiyle mevcut yapıların çoğunda eski tip tesisat kullanılmaktadır. Demir olan eski tip tesisatlar zaman içerisinde aşınmakta ve üzerlerinde çatlaklar oluşmaktadır. Ve elbette bu çatlaklardan su sızıntıları, hatta ilerleyen zaman içerisinde ciddi akıntılar ortaya çıkmaktadır. Ne yazık ki borular sıva altında olduğu için kaçak direkt gözle görülemez ve tespiti için özel yöntemler kullanılmalıdır. Tabii kimi deneyimsiz ustalar bunu kaçağı bulana kadar duvarı kırmak biçiminde gerçekleştiriyor olsa da firmamız Fatih Su Kaçağı Tespiti işlemlerinde deneyim ve teknolojinin imkanlarını en iyi biçimde bir araya getirerek en doğru sonuçları elde etmek için hizmet vermektedir.

Su kaçağı bulma işlemlerinde asla deneme yapmayız. Bu alanda özel olarak eğitilmiş personelimizin, gelişmiş tespit araçlarını doğru biçimde kullanması neticesinde elde ettiğimiz mükemmel tespitlerle işlemleri hem kolay hem de daha az maliyete sebep olacak forma getirmekteyiz. Fatih Su Kaçağı Tespiti işlemlerinizde firmamızı tercih ederek sorunsuz bir işlem silsilesine kavuşur, daha az öder ve daha az yorulursunuz.

Su kaçağı tespiti, yapı özelliklerinin ve tesisatın yeterli düzeyde analiz edilebilmesi ile mümkündür. Elbette bu analizi alelade kişiler yapamazlar. Doğru sonuçlar için teknolojiyi ihtiyaçlar ölçeğinde verimli kullanan bir ekip ve toplam kalite anlayışı gereklidir. Fatih Su Kaçağı Tespiti işlemlerinizde firmamızı tercih ederek tüm bunlara otomatik olarak sahip olursunuz.

Aksaray Mahallesi, Akşemsettin Mahallesi, Alemdar Mahallesi, Ali Kuşçu Mahallesi, Atikali Mahallesi, Ayvansaray Mahallesi, Balabanağa Mahallesi, Balat Mahallesi, Beyazıt Mahallesi, Binbirdirek Mahallesi, Cankurtaran Mahallesi, Cerrahpaşa Mahallesi, Cibali Mahallesi, Demirtaş Mahallesi, Dervişali Mahallesi, Emin Sinan Mahallesi, Hacı Kadın Mahallesi, Haseki Sultan Mahallesi, Hırka-İ Şerif Mahallesi, Hobyar Mahallesi, Hoca Gıyasettin Mahallesi, Hoca Paşa Mahallesi, İskenderpaşa Mahallesi, Kalenderhane Mahallesi, Karagümrük Mahallesi, Katip Kasım Mahallesi, Kemal Paşa Mahallesi, Kocamustafapaşa Mahallesi, Küçük Ayasofya Mahallesi, Mercan Mahallesi, Mesih Paşa Mahallesi, Mevlanakapı Mahallesi, Mimar Hayrettin Mahallesi, Mimar Kemalettin Mahallesi, Molla Gürani Mahallesi, Mollafenari Mahallesi, Mollahüsrev Mahallesi, Muhsine Hatun Mahallesi, Nişanca Mahallesi, Rüstem Paşa Mahallesi, Saraç İshak Mahallesi, Seyyid Ömer Mahallesi, Silivrikapı Mahallesi, Sultan Ahmet Mahallesi, Sururi Mahallesi, Süleymaniye Mahallesi, Sümbül Efendi Mahallesi, Şehremini Mahallesi, Şehsuvar Bey Mahallesi, Tahtakale Mahallesi, Taya Hatun Mahallesi, Topkapı Mahallesi, Yavuz Sinan Mahallesi, Yavuz Sultan Selim Mahallesi, Yedikule Mahallesi ve Zeyrek Mahallesi olmak üzere toplamda 56 mahallesine hizmet vermekteyiz.

Paylaşmak önemsemektir!

Comments 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Mehmet Yüce

  28 February 2017 |

  Dairemizin su tesisatında alt daireye su sızıntısı vardı. Ekibinizi aradim ve hizli bir sekilde buldular ve onarimini yaptilar. Ekibinizin basarili ve ozverili calismalarindan dolayi tesekkur ederim.

 • Yunus talsak

  14 March 2017 |

  Biz kuaför dükkanıyız bizden bir alt kata su sızıntısı var idi . Bu firma ile iletişime geçtik . 1 saat içerisinde ekip adrese ulaştı . Teknolojik aletler ile su kaçağı tesbitini nokta atışı ile kırmadan buldular . Helal olsun . Sorunun olduğu yeri tamir ettiler ve testlerini yaptılar allah razı olsun bilir tesisatı herkese tavsiye edeceğim . Prenses bayan kuaförü …..

 • Leave a Comment