Su kaçakları, tesisat işlerinin en meşakkatli ve can sıkıcı unsurlarının başında gelir. Tespit edilmesi oldukça zor olan kaçaklar, kısa vadede belirti vermeyip, binaya başta dekoratif zararlar olmak üzere, statik zararlar dahi verebilmektedir. Bu şartlar altında su kaçağı bulma faaliyeti zorunlu hale gelmekte, uzman personellerle gerçekleştirilmemesi halinde ise daha can sıkıcı sonuçlar ortaya çıkabilmektedir. Eyüp Su Kaçağı Tespiti işlemlerinizde uzman ve deneyimli bir firmadan kaliteli bir hizmeti uygun fiyatlarla almak isterseniz hemen bizi arayınız. İhtiyaçlarınızın tam karşılığını sizlere sunmak için devamlı gelişen sistemimizle hizmetinizdeyiz.

Firmamız Eyüp Su Kaçağı Tespiti işlemlerini tüm İstanbul’da gerçekleştirmekte olan, uzman ve donanımlı bir ekibe sahiptir. Ekibimizin bireysel donanımlarının yanında araç ve gereç bakımından da ciddi bir kapasiteye sahip olmamız sebebiyle işlemlerinizi en hızlı ve etkili biçimde sonuçlandırabilecek kapasiteye sahip durumdayız. Su kaçağı bulma işlemlerinde yüksek hassasiyet ve teknoloji desteği ile çalışıyor. Çok düşük hata payı ile isabetli tespitler yaparak, hem zaman hem de maddi maliyetlerin azalmasını sağlıyoruz.

Su kaçağının birden çok sebebi bulunmaktadır. Özellikle eski yapılarda kullanılan demir tesisatların zaman içerisinde eskimesi, paslanması ve zayıflaması sonucu çeşitli noktalarında su kaçakları oluşacak delikler açılabilmekte, zaman içerisinde bu kusur büyüyerek, zararlı etkileri artmaktadır. Belirtilerde daha çok bu safhada ortaya çıkmaktadır. Ancak ne yazık ki belirtiler kaçağın ortaya çıktığı noktadan hayli uzak noktalarda ortaya çıkmaktadır. Belirtinin ortaya çıktığı yere gerçekleştirilecek müdahale etkisiz olmaktadır. Eyüp Su Kaçağı Tespiti işlemlerinde görevli personelimiz hassas ölçüm ekipmanları kullanarak kaçağın ortaya noktası milimetrik bir hesapla tespit edebilmektedir. Yanılma payı çok düşük olacak şekilde işret edebilmektedir.

Su kaçağı bulma işleminde doğru tespit önemlidir. Duvarınızın içerisinde yer alan boruların neresinde kaçak oluştuğunu deneyerek bulmak, çok büyük maliyetler ortaya çıkarabilir. Zira tesisatın herhangi bir yerinde kaçak olabilir ve deneyerek bulmaya çalıştığınızda tüm tesisatın geçtiği duvarları yıkmanız gerekir. Eyüp Su Kaçağı Tespiti işlemlerinde asla deney yapmıyor, %90’ın üzerinde emin olmadığımız noktayı kırmıyor ve yapıya zarar vermiyoruz.

Ağaçlı Mahallesi, Akpınar Mahallesi, Akşemsettin Mahallesi, Alibeyköy Mahallesi, Çırçır Mahallesi, Çiftalan Mahallesi, Defterdar Mahallesi, Düğmeciler Mahallesi, Emniyettepe Mahallesi, Esentepe Mahallesi, Eyüp Merkez Mahallesi, Göktürk Merkez Mahallesi, Güzeltepe Mahallesi, Işıklar Mahallesi, İhsaniye Mahallesi, İslambey Mahallesi, Karadolap Mahallesi, Mimarsinan Mahallesi, Mithatpaşa Mahallesi, Nişancı Mahallesi, Odayeri Mahallesi, Pirinççi Mahallesi, Rami Cuma Mahallesi, Rami Yeni Mahallesi, Sakarya Mahallesi, Silahtarağa Mahallesi, Topçular Mahallesi ve Yeşilpınar Mahallesi olmak üzere toplamda 28 mahallesine hizmet vermekteyiz.

Paylaşmak önemsemektir!

Comments 3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Kadriye Hezer

  14 February 2017 |

  Dairemizin alt katina bildigimiz nedenlerden meydana gelen su kacagi firmaniz tespitini ve onarimini basarili bir şekilde yapildi. Calisanlarinizin göstermiş oldukları hassasiyet ve güvenilirliğinden dolayı teşekkür eder basarilarinizin devamini dilerim.

 • Gökhan Bilginer

  28 February 2017 |

  Evimizde su kaçağı vardı ve tespiti için firmanıza ulaştım ve su sızıntısı tespitini hızlı bir şekilde yaptılar. Ekibiniz tarafından yapılan özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ederim.

 • Ahmet çelik

  2 March 2017 |

  Evin nerdeyse her yerini kırdık kaçağı bulamadık. Bu firma sayesinde kırmadıgımız tek fayansın altında su kaçağını tespit edip arızayıda yaptılar. Çok teşekkür ederim elinize sağlık

 • Leave a Comment