Eski zamanlarda tuvalet tıkandığında pompayı alıp gidere müdahale eden babalarımız sorunu kolayca çözerdi. Ancak bu durum, tuvalet tesisatı müstakil olan yapılar için geçerlidir. Yani modern yapılarda pek çok dairenin ortak kullandığı tesisat üzerinde pompa ile basınç uygulamak hiçbir işe yaramaz, zira eğer tıkanıklık bina içinde meydana gelmişse uygulayacağınız hava basıncı tıkanıklığı itmek yerine tesisatın başka bir tarafına gidebilir. Metrelerce derinlikte oluşabilecek tıkanıklığı ise kendi imkanlarınız açmanı mümkün değildir. Bu nedenle Esenler Tıkanıklık Açma işlemleri için bizi aramanız sizin iççin en hayırlı tercih olacaktır. Sizin için profesyonel biçimde efektif çözümler üretmek bizim işimizdir.

Mutfak borularına atılan yemek ya da yağ kalıntıları, tuvalet deliklerine özensizce fırlatılan naylon poşetler, çocuk bezleri ya da pedler yüzünden su tesisat borunuzda tıkanıklık ile karşılaştıysanız; Esenler tıkanıklık açma firmamızdan hemen yardım alabilir, zor durumda kalmaktan kurtulabilirsiniz. Bizler; Türkiye’nin köklü tıkanıklık açma ve su tesisatı firmalarından birisiyiz. En son modern teknolojik cihazlarımız ve profesyonel ekibimiz ile tıkanan boru hangi tarz boru olursa olsun çözüm odaklı bir hizmet sunan bir su tesisat firmasıyız.

Maalesef ki gün içerisinde yaptığımız ufak tefek hatalar, ileride katlanarak ve büyük sorunlar olarak karşımıza çıkabilmekte. Bu hatalardan en büyüğü şüphesiz ki yemek kalıntılarını ya da yağları, mutfak atık gider borusuna atmak. Ya da tuvalet borularını aşırı miktarda tuvalet kağıdı ile doldurmak! Bu gibi bizim için ufak görünen hatalar maalesef ki tesisat borularında tıkanmalara neden olarak, günlük tuvalet, yıkanma gibi ihtiyaçlarımızın kesintiye uğramasına neden olabiliyor. Tıkanan banyo giderleri yüzünden banyomuzu ya da küvetimizi su basıyor, mutfak lavabomuz kullanılmaz bir hal alıyor. Bu durumun uzun bir süre devam etmemesi için Esenler tıkanıklık açma firmamız ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

Her türlü gider borusu tıkanıklık açma hizmetinin yanı sıra petek ya da kalorifer temizliği, su tesisat borularının arızalanması, delinmesi, evi su basması gibi durumlarda da ilk adresiniz olarak bizi tercih edebilirsiniz. Esenler tıkanıklık açma ve su tesisat firmamıza ulaşmak için bizi her zaman arayabilir; fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

 

Paylaşmak önemsemektir!

Comments 0

Leave a Comment