Su kaçakları, şehir hayatında yapıların ciddi sorunlarından birisi olarak sıkça karşılaşılan, görece giderilme maliyetleri düşük olmasına karşın, tespit edilmeleri sırasında ciddi problemlerin çıktığı sorunlardır. Çatalca Su Kaçağı Tespiti işlemleriniz için firmamız size en uygun çözümleri üretmekte ve yapının vasfı ne olursa olsun soruna hızlı biçimde müdahale edilebilecek zemini hazırlamaktadır.

Yapıların standartlarına göre tesisat özellikleri farklılık göstermektedir. Su tesisatı binanın belli noktalarında bulunur ve çoğunlukla, beton oyuklarda konuşlandırılıp, üzeri yine beton ile kapatılır. Dışarıdan bakıldığında bir duvarın içinde boru olduğunu anlamak mümkün değildir. Zira duvar içerisinde gezdirilen tesisatın üzeri sıva ile örtülüp, belirtisiz bir görünüme kavuşturulur. Tabii tesisat uzmanları bunu anlayabilecek deneyime sahipse, yaklaşık olarak hattın yerini bilirler. Ancak yinede su kaçağı tespiti sorun olabilmektedir.

Çatalca Su Kaçağı Tespiti firmaları içerisinde firmamız, tüm İstanbul’a su kaçağı tespiti hizmetleri vermektedir. Bu konuda özel olarak eğitilmiş, deneyimli ekibimizin sunacağı kaliteli hizmetler kapsamında, işlemleriniz hızla ve sorunsuz biçimde tamamlanacaktır.

Su kaçakları pek çok farklı nedenle ortaya çıkabilirler. Örneğin, eskiyen boruların paslanıp, vasfını yitirmesi özellikle 20 yıldan eski binalarda çok karşılaşılan bir sorundur. Demir borular kaçınılmaz olarak belli bir süre sonra yıpranır ve delinirler. Bu şartlar altında oluşacak kaçağın tespiti ise, hayli sıkıntılı bir süreç haline gelebilecektir.

Öncelikle su, boru hattı üzerine yapılan sert sıvadan geçmek yerine, akacak daha uygun bir ortamı, duvar içerisinde mutlaka bulacaktır. Hatta öyle vakalar vardır ki, su kaçağı oluştuğu kattan 3 kat aşağıda belirti verebilir. Buna sebep, fizik kuralları olarak gösterilebilir, akışkanlar dinamiği yasalarına göre, sıvı en uygun rotayı izler, haliyle tuğlaların arasında ilerlemek, yoğun bir sıvadan geçmekten daha kolay olduğu için, su çıkışı başka bir noktada ortaya çıkabilir. Çatalca Su Kaçağı Tespiti işlemlerimizde kullandığımız gelişmiş ekipmanlarımız bize, kaçağın oluştuğu noktayı tam olarak yakalama imkanı vermektedir. Böylece deneme yanılma yapmaz ve yapıya en az zararı vererek sorunu çözmenize yardımcı oluruz. Su kaçağı tespiti işlemlerimizden faydalanmak için tek yapmanız gereken bizi aramak, hizmetinizde olmaktan memnuniyet duyarız.

Akalan Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Aydınlar Mahallesi, Bahşayiş Mahallesi, Başak Mahallesi, Belgrat Mahallesi, Celepköy Mahallesi, Çakıl Mahallesi, Çanakça Mahallesi, Çiftlikköy Mahallesi, Dağyenice Mahallesi, Elbasan Mahallesi, Fatih Mahallesi, Ferhatpaşa Mahallesi, Gökçeali Mahallesi, Gümüşpınar Mahallesi,Hallaçlı Mahallesi, Hisarbeyli Mahallesi, İhsaniye Mahallesi, İnceğiz Mahallesi, İzzettin Mahallesi, Kabakça Mahallesi, Kaleiçi Mahallesi, Kalfa Mahallesi, Karacaköy Merkez Mahallesi, Karamandere Mahallesi, Kestanelik Mahallesi, Kızılcaali Mahallesi, Muratbey Merkez Mahallesi, Nakkaş Mahallesi, Oklalı Mahallesi, Ormanlı Mahallesi, Ovayenice Mahallesi, Örcünlü Mahallesi, Örencik Mahallesi, Subaşı Mahallesi, Yalıköy Mahallesi, Yaylacık Mahallesi ve Yazlık Mahallesi olmak üzere toplamda 39mahallesine hizmet vermekteyiz.

Paylaşmak önemsemektir!

Comments 0

Leave a Comment