beyoğlu su kaçağı tespiti
Beyoğlu İstanbul’un en eski yerleşim merkezlerinden birisi olması sebebiyle çok sayıda eski yapıya da ev sahipliği yapmakta olan ilçelerimizden birisidir. İlçe çapında çok sayıda ahşam yapı bulunmakta olup, kimlerinin su tesisatları neredeyse Cumhuriyetle yaşıt durumdadır. Beyoğlu Su Kaçağı Tespiti hizmetlerimiz sayesinde, ister yeni, ister eski yapılarınızda ortaya çıkan su kaçaklarını kolayca tespit edebilir. Yapıya zara r vermeden sorunun çözümü için rotayı belirleyebiliriz. Firmamız sadece Beyoğlu’nda değil, İstanbul’un her noktasında su kaçağı tespiti işlemleri yürütmektedir. Dilediğiniz zaman bizden randevu alarak sorunun çözümü için uzman ekibimizin desteğini alabilirsiniz.

Su kaçağı, çoğunlukla basınçlı temiz su hatlarında, zaman zaman eskiyen giderler nedeniyle atık su hatlarında da ortaya çıkar. Esasında çözümü son derece basit işlemlere dayanan, ancak tespiti oldukça sıkıntılı olan işlemlerdir. Su kaçakları başta yapıya dekoratif zararlar verir, zaman içerisinde sıvaların dökülmesine hatta yapı güvenliğinin tehlikeye girmesine dahi sebep olabilir. Pis su giderlerinde ortaya çıkan kaçaklar kötü kokunun tüm binaya yayılmasına neden olurken, temiz su kaçaklarında ciddi su kayıpları yaşanmaktadır. Temiz su tedariği bakımından sıkıntıları olan ülkemizde her bir damla suyun çok iyi değerlendirilmesi gerektiğini düşünecek olursak, bu duruma derhal müdahale edilmesi gerekliliği açıktır. Beyoğlu Su Kaçağı Tespiti işlemlerimiz kapsamında, her türlü tesisat için kaçak tespiti işlemlerinizi yürütüyor, yapıya zarar vermeden, hızlı ve güvenli hizmet veriyoruz.

Su kaçağı tespiti, gözle yapılabilecek bir işlem değildir. Zira kaçak borunun zarar gördüğü noktadan belirti vermeyebilir. Boru hattının sızılabilecek noktalarından noktalarını kullanarak, gidebileceği en uzak noktaya kadar, hazır boşlukları kullanan su, çok ilgisiz noktalardan belirti verebilmektedir. Ve belirtinin oluştuğu noktada yapılacak bir kırma işlemi sonuçsuz kalacak, sızıntının kaynağına kadar duvarlar kırılmak durumunda kalınacaktır. Batıda su hatlarının üzeri sıvanmaz, duvar boşluklarında dolaşan boruların kaçağının tespiti bu anlamda kolaydır, ancak ülkemizde boruların üzeri kapatıldığı için kaçağın tespiti zaman zaman imkansız olabilmektedir. Beyoğlu Su Kaçağı Tespiti işlemlerimiz kapsamında deneyimli ekibimiz kaçağı mutlak isabetle tespit etmekte ve sorunun çözümünü sağlamaktadır.

Arap Cami Mahallesi, Asmalı Mescit Mahallesi, Bedrettin Mahallesi, Bereketzade Mahallesi, Bostan Mahallesi, Bülbül Mahallesi, Camiikebir Mahallesi, Cihangir Mahallesi, Çatma Mescit Mahallesi, Çukur Mahallesi, Emekyemez Mahallesi, Evliya Çelebi Mahallesi, Fetihtepe Mahallesi, Firuzağa Mahallesi, Gümüşsuyu Mahallesi, Hacıahmet Mahallesi, Hacımimi Mahallesi, Halıcıoğlu Mahallesi, Hüseyinağa Mahallesi, İstiklal Mahallesi, Kadı Mehmet Mahallesi, Kalyoncu Kulluğu Mahallesi, Kamer Hatun Mahallesi, Kaptanpaşa Mahallesi, Katip Mustafa Çelebi Mahallesi, Keçeci Piri Mahallesi, Kemankeş Karamustafa Paşa Mahallesi, Kılıçali Paşa Mahallesi, Kocatepe Mahallesi, Kulaksız Mahallesi, Kuloğlu Mahallesi, Küçük Piyale Mahallesi, Müeyyedzade Mahallesi, Ömer Avni Mahallesi, Örnektepe Mahallesi, Piri Paşa Mahallesi, Piyalepaşa Mahallesi ve Pürtelaş Hasan Efendi Mahallesi olmak üzere toplamda 45 mahallesine hizmet vermekteyiz.

Paylaşmak önemsemektir!

Comments 5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Ahmet Altun

  3 September 2016 |

  İş yerimizde Tuvalet tıkanıklığı vardı. Yaklaşık 1 haftadır tuvaleti kulanamiyorduk. İnternette araştırma yapmaya başladım. Araştırmalarda en etkin kurumsal olarak bilir tessisatı buldum. Bilir tesisatın işindeki başarılarını gördum ve işimi uzman personelleri olan kurumsal firmadan hizmet aldığım için memnun kaldım. Bu kurumsal firmada hizmet veren çalışanlarına teşekkür ederim.

 • Celil Arsan

  7 September 2016 |

  Bu nasıl bela bir iş bilemezsiniz. su kaçağı deyip geçmeyin. bizim binada vardı, tesisatçı diye getirdiğimiz adam zannederim belediyeden asfalt tedricilikten emekli olmuş, kaçak bulucam diye alt kata indi adam duvarı delip. Aman diyim, işini bilmeyenlere bu işi vermeyin. Başınızın ağrımasını istemiyorsanız dikkatli tercih yapın. 3-5 demeyin, sokaktan tesisatçı çevirip iş vermeyin.

 • Ozan Hatipoğlu

  15 February 2017 |

  Piyale paşa mh Girne cd sinde ikame ediyorum evimiz de su kaçağı olduğunu farkettik kendi dairemizin yan duvarlarında rutubet nem oluşuyor du bunu farkettik Aynı zamanda alt komşumun tavanında zarar vermis internet üzerinden bilirtesisat.com firmasıyla iletişim sağladık geldiler yerini noktasal tesbit edip Ayni gün onarımını yaptılar biz memnun kaldık bilirtessisat çalışanlarina ve iş ahlak larına teşekkür ediyorum başarılar diliyorum.

 • BATUHAN UZGUR

  23 February 2017 |

  Bilir tesisat personeli herhangi bir yere zarar vermeden sızıntıyı bulup gerekli işlemleri yapmıştır vermiş olduğu hizmetten son derece memnun kaldım İzzet beye teşekkürlerimi sunuyorum

 • Bilir Tesisat

  23 February 2017 |

  Merhaba Batuhan bey Firmamızdan almış olduğunuz hizmetimiz hakkında görüşlerinizi sunduğunuz için öncelikle teşekkür ederiz. Müşteri odaklı kurduğumuz tesisatınızdaki sorunlu bölgenin onarımı firmamız tarafından 1 yıl onarım garantisi altındadır. Sağlıklı günler dileriz.

 • Leave a Comment