Beykoz Su Kaçağı TespitiSu kaçağı tespiti günümüzde devam eden şehirleşme sürecinin hızı ile doğru orantılı olarak çok fazla ihtiyaç duyulan bir hizmettir. İhtiyacın vasfı çok kapsamlı olmasa da, sorunun giderilmemesi ciddi dekoratif ve hatta statik, yani yapı güvenliği problemlerine yol açabilir. Elbette bunun yanında her su kaçağı su israfı anlamına gelecektir ve bu sorunun giderilmesi, su konusunda ciddi sıkıntıları olan ülkemizde bir vatandaşlık görevidir. Beykoz Su Kaçağı Tespiti işlemleriniz için firmamız kapsamlı donatıları ve deneyimli ekibi ile her daim hizmetinizdedir. İşimizi ciddiye alıyor ve memnuniyetiniz için azami çabayı gösteriyoruz. Baştan savma su kaçağı bulma işlemlerine asla imza atmıyor, garantili iş yapıyoruz. Yapıya hasar vermeden, daha çok teknolojiyi kullanarak kaçak kaynağını tespit ediyoruz. Katlanmak durumunda olduğunuz bir masrafın daha da büyümesin engel oluyoruz.

Beykoz Su Kaçağı Tespiti yaptığımız binaların genel profili İstanbul’un diğer bölgelerinde yaptığımız işlemlerden farklı değildir. Çoğunlukla yıpranan boruların kaçağa sebep olduğu görülmekte olup, bazı vakalarda yeni binalarda kullanılan materyalin ve işçiliğin düşük standartlarının bu soruna yol açtığını gözlemlemekteyiz. Özellikle eski binalarda bulunan demir boru su tesisatlarının zaman içerisinde aşınması nedeniyle ortaya çıkan korozyonun demirde çatlaklara neden olduğu ve buralardan kaçaklar ortaya çıktığını gözlemleriz. Yani eski bir yapınız varsa her an bir su kaçağı problemine hazırlıklı olmanız doğru olacaktır. Tabii bu durumda firmamızın gelişmiş hizmetlerinden faydalanabilir, su kaçağı bulma işlemini kolayca gerçekleştirebilmemiz için bizi arayabilirsiniz.

Su kaçağı tespiti herhangi bir ustanın gerçekleştirebileceği bir işlem değildir. Hele ki kendi imkanlarınızla kaçağa ulaşamaya asla çalışmamalısınız. Zira kaçak çok farklı noktalarda ortaya çıkmış ve sizin tespit ettiğiniz yerden duvarı terk etmiş olabilir. Bu durumda boruya ulaşmak için duvarı kırmanız hiçbir işe yaramayacak, kaçağın olduğu noktaya ulaşana kadar tüm tesisatın üzerini kırmanız gerekecektir. Deneyimsiz ve bilgisiz ustaların da su kaçağı tespiti yöntemi aslında budur. Yani deneme yanılma yöntemi kullanırlar. Firmamız Beykoz Su Kaçağı Tespiti işlemlerinde ileri teknoloji ve yılların birikimini bir araya getirip, isabetli sonuçlar ortaya çıkaracaktır.

Acarlar Mahallesi, Akbaba Mahallesi, Alibahadır Mahallesi, Anadolu Hisarı Mahallesi, Anadolu Kavağı Mahallesi, Anadolu Feneri Mahallesi, Baklacı Mahallesi, Bozhane Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çamlıbahçe Mahallesi, Çengeldere Mahallesi, Çiftlik Mahallesi, Çiğdem Mahallesi, Çubuklu Mahallesi, Dereseki Mahallesi, Elmalı Mahallesi, Fatih Mahallesi, Göksu Mahallesi, Göllü Mahallesi, Görele Mahallesi, Göztepe Mahallesi, Gümüşsuyu Mahallesi, İncirköy Mahallesi, İshaklı Mahallesi, Kanlıca Mahallesi, Kavacık Mahallesi, Kaynarca Mahallesi, Kılıçlı Mahallesi, Mahmutşevketpaşa Mahallesi, Merkez Mahallesi, Ortaçeşme Mahallesi, Örnekköy Mahallesi, Öyümce Mahallesi, Paşabahçe Mahallesi, Paşamandıra Mahallesi, Polonez Mahallesi, Poyraz Mahallesi, Riva Mahallesi, Rüzgarlıbahçe Mahallesi, Soğuksu Mahallesi, Tokatköy Mahallesi, Yalıköy Mahallesi, Yavuz Selim Mahallesi, Yeni Mahalle Mahallesi ve Zerzavatçı Mahallesi olmak üzere toplamda 45 mahallesine hizmet vermekteyiz.

Paylaşmak önemsemektir!

Comments 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • Mucahit çelik

    15 May 2017 |

    Ofisimizden konumuzun ofisine su kacagi vardi tavandan şakır şakir su siziyordu bilirtesisat.com.tr firmasiyla iletisim kurduk cihazlarla noktasal tespitini bulup onarim gerçek lestirdiler başarılar bu firmaya

  • Leave a Comment