besiktas-su-kacagi-tespitiSu kaçağı özellikle Beşiktaş gibi eski yerleşim yerlerinde sıkça karşılaşılan sorunlar arasındadır. Ve eski yapılarda sorunun ortaya çıkması ne kadar kolaysa, tespit edilmesi de o derece zordur. Zira eski binalarda kullanılan standart dışı tesisat düzeni nedeniyle boru hattı dahi tespit edilirken ciddi sorunlarla karşılaşılmaktadır. Beşiktaş Su Kaçağı Tespiti konusunda işinde uzman olmayan kişi ve kuruluşlarla çalışmanız kaçağın tespiti sürecini hatırı sayılır ölçüde artıracağı gibi, binanıza da kaçağı tespit ederken yapılacak denemeler nedeniyle zararlar verilmesine neden olabilecektir. Bazı işlemlerde çok ciddi zararların ortaya çıktığı görülmektedir. Su kaçağı bulma işini yapabilecek kişilerin, hem yapı teknolojisinden, hem de tesisat işinden anlamaları ve su kaçağı tespiti alanında deneyimli kişiler olmaları gereklidir. Aksi halde yapınız bir deney alanına dönüşebilir ve istenmeyen manzaraların yanında ciddi maddi zarar ortaya çıkabilir.

Su kaçağı binanın herhangi bir yerinde ortaya çıktığında aynı noktada belirti vermeyebilir. Öyle ki, su hemen üzerindeki kalın sıva katmanından geçmek yerine duvar içerisinde hareket etme eğiliminde olacak. Olabildiğince uzak bir noktada belirti verecektir. Yani suyunu çıktığı yeri açmak çoğunlukla hiçbir sonuç vermeyecektir. Elbette uzmanlar bunu çok iyi bilirler, Beşiktaş Su Kaçağı Tespiti işlemlerinizi İstanbul’un her yerinde olduğu gibi, firmamız gerçekleştirebilir. Bahsettiğimiz olumsuzlukların hiç birisine maruz kalmadan kolayca çözüm oluşturulmasını sağlar. Su kaçağı boyutu ne olursa olsun en hızlı ve güvenilir hizmeti en uygun şartlarda sunan firmamız, gelişmiş teknolojik ekipmanı ve deneyimli uzman ekibiyle her zaman hizmetinizdedir.

Yapı özellikleri ne olursa olsun kaçağın en hızlı biçimde tespit edilmesi için gerekli bilgi, deneyim ve donanıma sahip olduğumuzdan kuşkunuz olmasın. Bu güne kadar pek çok ciddi komplikasyonun üstesinden minimum yapı hasarıyla gelmiş olmaktan gurur ve onur duymaktayız. Su kaçağı bulma uzmanı olduğumuz konusunda hiç mütevazi değiliz ve biz işimizi iyi biliyoruz.

Beşiktaş Su Kaçağı Tespiti işlemlerinizde bizi dilediğiniz zaman arayabilir, hızlı ve kapsamlı hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Sektörde uzun yıllardır sürdürdüğümüz hizmetlerimizden siz de faydalanmak isterseniz tek yapmanız gereken bizi aramak.

Abbasağa Mahallesi, Balmumcu Mahallesi, Dikilitaş Mahallesi, Konaklar Mahallesi, Levazım Mahallesi, Muradiye Mahallesi, Sinanpaşa Mahallesi, Vişnezade Mahallesi, Akat Mahallesi, Bebek Mahallesi, Etiler Mahallesi, Kuruçeşme Mahallesi, Levent Mahallesi, Nisbetiye Mahallesi, Türkali Mahallesi, Yıldız Mahallesi, Arnavutköy Mahallesi, Cıhannuma Mahallesi, Gayrettepe Mahallesi, Kültür Mahallesi, Mecidiye Mahallesi, Ortaköy Mahallesi ve Ulus Mahallesi olmak üzere toplamda 23 mahallesine hizmet vermekteyiz.

Paylaşmak önemsemektir!

Comments 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • Çağatay uyum

    9 March 2017 |

    Merhabalar arkadaşlar ben bina yöneticisi bizim şu kaçağı lavabo tıkanması gibi sorunlarımız oluyordu başka firmalarla çalıştık son üç aydır bilirtesisat firmasıyla çalışıyoruz gerçektende çok memnunuz güven veren ve özverili çalışmalarından dolayı çok teşekkür ederiz BİLİRTESİSAT.com firmasına ve çalışanlarına.

  • Leave a Comment