Binanızda atık su hattınız tıkandığında ne yaparsınız? Elinize pompa alıp açmaya çalışmak ne kadar mantıklıdır bilinmez ancak, kimilerimiz hemen en iyi tanıdığımız tesisat ustasından yardım isteriz. Muhakkak ustaların bu noktada belli düzeyde bilgi ve deneyimi vardır ama, profesyonellerce giderilmeyen tıkanıklıklar, ne hikmetse tekrarlar. Hep aynı hattın tıkanması ise manidar değildir, zira esasında sorun gayet net biçimde önümüzde durmaktadır. Bayrampaşa Tıkanıklık Açma işlemlerimiz kapsamında çok sık gördüğümüz bir manzara, özellikle eski tip demir boru hatlarının içerisinde boru yüzeyine yapışmış olan ve zaman içerisinde yüzeyde bir katman daha oluşturan yabancı maddelerin zaman içerisinde kanalı tamamen tıkaması durumudur. Basit çözümlerle bu hatta yapılan müdahale sadece kanalın küçük bir kısmının açılmasına ve yüzeydeki taşlaşmış materyalin yeterince temizlenmemesine yol açar ve elbette açılan küçük gider, zaman içerisinde tekrar tıkanır. Bu gibi durumlarda arızanın tekrarlaması kaçınılmazdır ve sık sık aynı kanalı açtırmak için usta çağırmak durumunda kalırız. Pekiyi bunun kalıcı bir çözümü yok mudur?

Elbette vardır. Firmamız Bayrampaşa Tıkanıklık Açma işlemlerinde, kanal içerisindeki tüm katı içeriği hassasiyetle çözen bir robot uç kullanmaktadır. Spiral bir kordonun ucunda hareket eden parçalayıcı uç, boru içerisinde ilerler ve önüne çıkan tüm maddeleri parçalayarak kanalizasyona gitmelerini sağlar. Bu durumda, boru yüzeyinde herhangi bir kalıntı kalmayacağından, eskisinden çok daha iyi çeken bir gider hattına sahip olmanız mümkün olabilecektir.

Bayrampaşa Tıkanıklık Açma işlemlerimizde kullandığımız donanım evrensel standartlarda sınıfının en iyi cihazlarıdır. Dünyanın en gelişmiş ülkelerinde kullanılan teknoloji neyse, bizim kullandığımız da tam olarak odur. Ayrıca toplam kalite ilkelerimiz kapsamında, süreçlerimiz sistematik olarak işlemekte olup, randevu sistemimizden, intikal sürelerimizin planlamasına kadar tüm süreçlerimiz hassasiyetle organize edilmektedir. Sizlerin en iyi sonuçlar elde edebilmesi ve fayda maliyet ekseninde en verimli çizgiye ulaşabilmeniz için, ihtiyacınız olan en yüksek kalite standartlarını sunmaktayız. Uzun yıllardır sürdürdüğümüz sektör deneyimimiz ve sahip olduğumuz kadro yapısı sayesinde, en etkili çözümleri üretebilme kapasitesine sahibiz. Tabii yalnızca Bayrampaşa Tıkanıklık Açma işlemlerinde değil, tüm tesisat işlemleriniz için hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

Paylaşmak önemsemektir!

Comments 0

Leave a Comment