Su kaçağı çağımızda çok sık karşılaşılan bir şehir problemidir. Özellikle yerleşimin eski olduğu bölgelerde sıkça karşılaşılır ve çözümü çok kolay olsa da tespiti hayli meşakkatlidir. Zira su kaçakları görünür yerlerde ortaya çıkmayan, sıva altı kaçaklardır. Belirti verdikleri nokta ile kaçağın ortaya çıktığı nokta arasında çoğu zaman ciddi mesafe farkları vardır. Örneğin 4. Kattaki su kaçağının 2 kata kadar belirti vermediği durumlar dahi görülebilmektedir. Bayrampaşa Su Kaçağı Tespiti işlemlerinde firmamız en kapsamlı hizmetleri sunmakta olup, sonuca en hızlı biçimde ulaşabilecek yeterliliğe sahiptir. Su kaçağı bula konusunda ciddi bir uzmanlığı bulunan firmamızın işlemleri sayesinde binanıza zarar vermeden direkt  ve efektif çözümlere ulaşacaksınız.

Bayrampaşa Su Kaçağı Tespiti konusunda özel uzmanlık sahibi kuruluşları tercih etmeniz gereklidir. Zira Bayrampaşa bölgesindeki yapı teknolojisi genellikle eski tip yapı unsurlarının kullandığı yöntemleri içermekte olduğundan, demir boruların daha çok kullanıldığı yapılar bu bölgede bulunmaktadır ve demir borular kaçak oluşma riskini daha fazla taşımaktadır. Tabii buradan plastik boru kaçak yapmaz sonucu çıkarılmamalıdır. Elbette plastik boruda fabrikasyon ahrazlar, birleştirme yöntemindeki işçilik hataları ve ekipmanın kalitesizliği sebebiyle kaçaklar ortaya çıkabilmektedir. Ancak yıpranma nedeniyle ortaya çıkan kaçaklar daha çok görülmektedir. Yapıların belli noktalarında hala yoğun biçimde demir boru kullanılmaktadır ve söylediğimiz gibi demir boru olmasa dahi kaçak ortaya çıkabilmektedir. Ve kaçağın tespiti için deneyimli bir ekip ve teknolojik donanıma ihtiyaç vardır. Firmamızdan su kaçağı bulma işlemleri konusunda hizmet alabilir, hızlı ve verimli sonuçlara sahip olabilirsiniz.

İster eski bir yapıya sahip olun, ister yeni bir yapıya, su kaçağı ne yazık ki yaşayabileceğiniz sıradan sorunlardan birisidir. Su kaçağı çözümü kolay olan ancak gerek verdiği hasarın gideirlmesi hem de tespitinin komplikasyonları nedeniyle başlı başına bir problemdir. Bayrampaşa Su Kaçağı Tespiti işlemlerinizde size tam destek verecek firmamız bu can sıkıcı sorunu en az zararla atlatmanıza yardımcı olacaktır. Donanımımız ve deneyimli kadromuzla işlemlerinizi en hızlı biçimde çözeceğiz ve isabetli tespitlerimiz sayesinde ek maliyetlerden kurtulmanızı sağlayacağız.

Altıntepsi Mahallesi, Kartaltepe Mahallesi, Ortamahalle Mahallesi, Yenidoğan Mahallesi, Cevatpaşa Mahallesi, Kocatepe Mahallesi, Terazidere Mahallesi, Yıldırım Mahallesi, İsmetpaşa Mahallesi, Muratpaşa Mahallesi ve Vatan Mahallesi olmak üzere toplamda 11 mahallesine hizmet vermekteyiz.

Paylaşmak önemsemektir!

Comments 0

Leave a Comment