başakşehir su kaçağı tespitiHer geçen gün biraz daha genişleyen İstanbul’un yeni yerleşim yerlerinden olan ve çoğunlukla toplu konut projeleri ile öne çıkan Başakşehir’de kullanılan yapılaşma stratejisi, kısa zamanda çok büyük konutların inşasını öngörmekte ve ne yazık ki bu tip yapılarda tesisat hataları da ortaya çıkma olasılığı bir miktar daha yüksek olmaktadır. Bu noktada su kaçağı problemleri de dikkat çekici oranda yaşanmaktadır. Başakşehir Su Kaçağı Tespiti alanında faaliyet gösteren firmamız yeni nesil yapılardaki su tesisatı problemlerine ciddi oranda hakim olup, sorunlarınızı hızlı bir şekilde çözebilecek donanım ve deneyime sahiptir. Sizin için tüm enstrümanlarımızı bir araya getirerek olabilecek en hızlı çözümleri üretebilecek potansiyele sahibiz.

Başakşehir Su Kaçağı Tespiti işlemleriniz için elbette bir usta ile de anlaşabilirsiniz. Ancak unutmayınız ki, su kaçağı bulma işi su tam olarak su tesisatçılığı değildir. Yapı özelliklerini doğru bilmek, mühendislik bilgiye sahip olmak elbette bunu yanında doğru ekipmanlara sahip olmak gereklidir. Ses frekanslarının izlenmesinden yapının malzemesinin analizine kadar uzanan kapsamlı bir analiz süreci bu noktada gerçekleştirilmesi süreçlerin sadece bir kısmıdır. Kimi ustalar su kaçağı tespiti işlemini deneyerek yapmaya çalışır ve büyük ölçüde başarısız olurken, yapıya ciddi zararlar verilmesine neden olurlar. Öyle ki, ustanızın kaçağı bulduğunu iddia ettiği nokta açılacak, yani duvar kırılacaktır. Eğer kaçak bu noktada değilse burası boşuna kırılmış olacaktır. Size ciddi masraflar çıkmasına neden olabilir. Tabii buradan ustalar kesin böyle yapar sonucunu çıkarmak doğru olmaz, ama genellikle sonuç bu olacaktır. Güvenilir hizmet için işinde uzman kişileri tercih etmeniz sizin için faydalı olacaktır.

Firmamız tüm İstanbul’da olduğu gibi Başakşehir Su Kaçağı Tespiti işlemlerinde de deneyimli ekibi ve gelişmiş donanımı ile hizmetinizdedir. Sektörün en deneyimli kadrolarından birisine sahip olmamız ve yüksek teknolojili ekipmanlarımız sayesinde ihtiyaç duyacağınız hizmet standartlarının da ötesinde hizmetler alacağınız konusunda şüpheniz olmasın. Uzun yıllardır sektördeki başarılı seyrimizi, müşterilerimize sunduğumuz kaliteli hizmetlerimize borçluyuz. Standartlarımızda en ufak düşüşe neden olabilecek hiçbir etkene kesinlikle izin vermiyoruz. Su kaçağı bulma işlemleri içinde dilediğiniz zaman tam kadro hizmetinizdeyiz.

Altınşehir Mahallesi, Başak Mahallesi, İkitelli OSB Mahallesi, Şamlar Mahallesi, Bahçeşehir 1.Kısım Mahallesi, Başakşehir Mahallesi, Kayabaşı Mahallesi, Ziya Gökalp Mahallesi, Bahçeşehir 2.Kısım Mahallesi, Güvercintepe Mahallesi ve Şahintepe Mahallesi olmak üzere toplamda 11 mahallesine hizmet vermekteyiz.

Paylaşmak önemsemektir!

Comments 0

Leave a Comment