Uzman bir Bahçelievler Tıkanıklık Açma firması mı arıyorsunuz? Tam yerine geldiniz. Profesyonel ilkelerle, yılların deneyimini bir araya getirmiş olan firmamızdan en iyi hizmetleri alabilmeniz mümkündür. Uzun yıllardır sektördeki deneyimimiz sayesinde hemen her arızayı ezbere bilmekte ve hızlı biçimde müdahale edip, sorunu gidermekteyiz. Ayrıca yüksek kalite ilkelerimiz kapsamında en iyi donanımı kullanmakta ve sistematik bir uygulama yaklaşımı sergilemekteyiz. Firmamız, kullandığı baretten, en kapsamlı donanıma kadar her unsurda yüksek kalite ilkelerini benimsemiş durumdadır. Tıkanıklık giderme işlemleriniz için sizinle bir daha görüşmek yerine, size ofisimizde bir çay ikram etmek bir araya gelmeyi tercih ederiz. Yani, giderdiğimiz arızanın tekrarlamasına izin vermeyiz. Bunun için de elbette doğru yöntemler ve donanımlar kullanırız.

Binanızın tesisat tıkanıklığı, büyük ihtimalle, tesisatta biriken yabancı katı materyallerin, giderde birikip sertleşmesi ile mümkün olmaktadır. Özellikle tuvalet kağıdı, kağıt havlu gibi unsurlar, giderde birikip, kısa zamanda taşlaşabilir ve tesisatın yapısal problemlerinin de etkisiyle suyun geçmesine izin vermeyen bir hal alabilir. Bu durumda Zaman içerisinde üst üste gelen katı materyal daha da içinden çıkılmaz bir tabloya dönüşecek ve istenmeyen neticeler ortaya çıkacaktır. Bu noktada Bahçelievler Tıkanıklık Açma işlemleri için firmamızı tercih etmeniz doğru tercih olacaktır. Zira, pek çok firma bu tıkayıcı katı maddeyi tam anlamıyla temizlemek yerine, içerisinde bir delik açıp, daha küçük bir gider oluşturarak suyun geçici olarak akmasını sağlayacak, kısa vadede bu küçük gider de tıkanarak arıza yinelenecektir.  Oysa firmamız tıkanıklık açma işlemlerinde sadece tesisat ustası tekniklerini değil,  robotla açma sistemini de kullanmaktadır. Bu sayede pimaş tıkanıklığı ve gider tıkanıklığı bütünüyle giderilmekte ve gider içerisindeki katı materyal bütünüyle atılmaktadır.

Özellikle evlerimizde meydana gelen tuvalet tıkanması, belki de en ciddi su tesisatı problemidir. Zira atık su hem sıhhi olarak büyük bir problemdir, hem de ev eşyalarımıza büyük fiziksel zararlar verir. Üstelik, örneğin bir apartmanda kirli su hattı tıkandığında, alt katlara çok yüksek basınçla su intikal edebilir. Herhangi bir musluktan saatler içerisinde akabilecek su, atık su tesisatından dakikalar içerisinde akabilecektir. Bu nedenle bu arızaların kalıcı olarak giderilmesi büyük önem taşımaktadır.

Paylaşmak önemsemektir!

Comments 0

Leave a Comment