Bağcılar, yoğun yerleşimin bulunduğu ve yapıların nispeten eski sayılabileceği bölgelerdendir. Bu sebeple Bağcılar Su Kaçağı Tespiti ihtiyacı çok sık ortaya çıkan bir durumdur. Su kaçağı bulma işlemlerinde ileri teknoloji kullanan firmalar yerine deneme yanılma yöntemi ile kaçak tespiti yapan işletmeleri tercih edenler ise, bu durumdan zararlı çıkmaktadır. Zira yapıdaki kaçağı bulabilmek için duvarlarda delikler açılmakta, çok sayıda deneme sonucunda ciddi hasarlar ortaya çıkabilmektedir. Bu nedenle su kaçağı tespiti işlemleriniz için mutlaka deneyimli işletmelerden yardım isteyiniz. Bu sayede teknolojik imkanlar ve uzman kadro sayesinde çok daha hızlı ve zararsız bir tespit işlemi gerçekleşecek ve bir sorun giderilirken, bir diğeri ortaya çıkmamış olacaktır.

Su kaçağı, pek çok sebeple ortaya çıkabilir. Çoğu zaman su kaçakları belirli bir sebebe bağlı değildir. Yeni  inşa edilmiş yapılarda ortaya çıkması büyük ihtimalle materyal kalitesizliğinden veya düşük işçilik vasıflarından ortaya çıkmaktadır. Eski yapılarda ise su kaçağı oluşması normal karşılanabilir. Zira her tesisat malzemesinin bir ömrü vardır ve su tesisatı da zaman içerisinde vasıflarını yitirip, kaçaklar ortaya çıkmasına sebep olabilmektedir. Ekseriyetle demir borulu yapılarda kaçak oluşma ihtimali çok olasıdır. Bağcılar Su Kaçağı Tespiti işlemleriniz için bizimle irtibata geçmeniz durumunda, sizin için su kaçağı bulma sorunlarınıza hızlı çözümler üretebiliriz.

Su kaçağı tespit etmek herhangi bir su tesisatçısının üstesinden gelebileceği bir iş değildir. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi, su kaçağı herhangi bir yerde ortaya çıkabilir ve tespiti için deneme yöntemi binanıza ciddi zararlar verebilir. Ayrıca kimi durumlarda ciddi zararlar verilse bile kaçak tespit edilemeyebilir. Çünkü su borularında oluşan su kaçağı oluştuğu yerin çok uzağından belirti verir ve suyun çıktığı yeri açmak çoğu zaman hiçbir işe yaramaz. Bağcılar Su Kaçağı Tespiti alanında faaliyet gösteren firmamız gelişmiş araçlar kullanarak ve elbette yılların verdiği sektör deneyimi ile su kaçağı bulma işlemlerinizi etkili ve hızlı bir biçimde gerçekleştirmektedir. Bağcılar Su Kaçağı Bulma işlemlerinizi uzmanlara bırakmak istiyorsanız hemen bizi arayınız.

100.Yıl Mahallesi, Çınar Mahallesi, Fatih Mahallesi, Firuzköy Mahallesi, Güneşli Mahallesi, Kazımkarabekir Mahallesi, Mahmutbey Mahallesi, Yavuzselim Mahallesi, Yıldıztepe Mahallesi, Bağlar Mahallesi, Demirkapı Mahallesi, Fevziçakmak Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, Kemalpaşa Mahallesi, Merkez Mahallesi, Yenigün Mahallesi, Barbaros Mahallesi, Evren Mahallesi, Göztepe Mahallesi, İnönü Mahallesi, Kirazlı Mahallesi, Sancaktepe Mahallesi ve Yenimahalle Mahallesi olmak üzere toplamda 22 mahallesine hizmet vermekteyiz.

Paylaşmak önemsemektir!

Comments 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Arzu tayfur

  1 March 2017 |

  Çok hızlı ve kaliteli servis. Pratik çözüm. Fiat gayet iyi. Çok teşekkürler izzet bey.

 • Samet katırcı

  17 May 2017 |

  Dairemizde bir alt kata su sızıyordu bilir tesisat noktasal tespit ve onarım yapıldı tşk

 • Leave a Comment