Su kaçağıataşehir su kaçağı tespiti bulma konusunda Ataşehir bölgesinde bir uzman ihtiyacınız varsa doğru adrestesiniz. Sizin için Ataşehir Su Kaçağı Tespiti firmalarından birisi olarak hızlı ve etkin hizmet vermek üzere çalışıyoruz. Tesisat bakımından küçük bir sorun olmasına karşın, oldukça can sıkıcı bir durum olan su kaçakları aynı zamanda ciddi miktarlarda su harcanmasına da neden olmaktadır. Elbette bunun yanında biriktiği noktada vereceği yapı hasarı da ayrıca sayılabilecek olumsuzluklar arasındadır.

Su kaçağı tespiti mutlaka uzmanlarca gerçekleştirilmesi gereken bir işlemdir. Ataşehir bölgesinde yer alan yapıların pek çoğunun çok eski olmamasından dolayı, uzman olmayanların bulmaya çalışacağı kaçaklar nedeniyle yapıya ciddi zararlar verme ihtimali bulunmaktadır. Bu nedenle Su kaçağı bulma işlemlerinizi bizim gibi işinde uzman, teknolojiyi nasıl kullanacağını tam anlamıyla bilen firmalara yaptırmanızda büyük fayda olacaktır. Ataşehir Su Kaçağı Tespiti işletmeleri içinde firmamız verdiği kaliteli hizmetlerle öne çıkıp, ihtiyaçlarınızı en iyi biçimde karşılamak için azami çabayı göstermektedir.

Ekibimiz Ataşehir ve İstanbul’un pek çok noktasındaki su kaçağı tespiti işlemleriniz için her zaman hizmetinizdedir. Gerek teknoloji donanımımız, gerekse hizmet yaklaşımımız bakımından en yüksek standartlarda hizmetler sunduğumuzdan şüphe etmeyiniz. Alanında en uzman işletmelerden birisi ile çalıştığınızdan emin olabilirsiniz.

Su kaçağı pek çok sebeple ortaya çıkabilir. Öncelikle kaçak oluşma nedeni eskimiş tesisattır. Özellikle demir boru ile tesis edilmiş bir su aktarım hattı, zaman içerisinde demirin oksitlenip deforme olması sebebiyle kaçınılmaz olarak belli noktalarından kaçaklar vermektedir. Bu kaçakların tespiti ise oldukça zordur. Zira su borusunun üzerinde gerçekleşen çatlak aynı noktada değil, çok farklı yerlerden belirti vermektedir. Bu sebeple Ataşehir Su Kaçağı Tespiti işlemlerinizi yaparken, suyun çıktığı yerin değil, tam olarak kaçağın gerçekleştiği yerin bulunması büyük önem
taşımaktadır. Bu tespitin yapılabilmesi için ise, uzman deneyiminin yanında teknolojik donanım gereklidir.

Su kaçağı bulma işlemi duvarlar yıkılarak yapılmaz. Doğru analiz yapılarak, belki birkaç nokta denenebilir, ancak bütün yapının duvarları kırılarak kaçak bulunması doğru değildir. Ancak ne yazık ki uzman olmayan ellerde sonuç bu olacaktır. Bu nedenle Ataşehir Su Kaçağı Tespiti işlemlerinizde deneyimli uzman firmalardan destek alınız. Firmamız su kaçağı bulma işlemlerinizde hizmetinizdedir.

Aşık Veysel Mahallesi, Ataşehir Atatürk Mahallesi, Ataşehir Ferhatpaşa Mahallesi, Barbaros Mahallesi, Esatpasa Mahallesi, Fetih Mahallesi, İçerenköy Mahallesi, İnönü Mahallesi, Kayışdağı Mahallesi, Küçükbakkalköy Mahallesi, Mevlana Mahallesi, Mimar Sinan Mahallesi, Mustafa Kemal Mahallesi, Örnek Mahallesi, Yeni Çamlıca Mahallesi, Yeni Sahra Mahallesi ve Yenişehir Mahallesi olmak üzere toplamda 17 mahalleye hizmet vermekteyiz.

      

Paylaşmak önemsemektir!

Comments 3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Orhan bozdere

  19 February 2017 |

  Vermiş olduğu hizmeti layıki ile samimi bir şekilde yapmasından dolayi bilir tesisat çalışanları ve yetkililerine sukranlarimi sunarım. ..

 • Bilir Tesisat

  19 February 2017 |

  merhaba orhan bey sizlere kaliteden ödün vermeden memnun edebildiysek ne mutlu bize...

 • Sefer doğan

  22 March 2017 |

  Bilirtesisat firmasını dairemizde banyo çevresindeki duvarlarda rutubet hem kabarma vardı o sorunlar için çağırdık cihazlarla tesbitini noktasal bulup onarımını yaptılar başarılı çalışmalarından dolayı memnun olduk

 • Leave a Comment