arnavutköy su kaçağı tespitiSu kaçağı, sadece eski yapılarda değil, münferiden hemen her yapıda ortaya çıkabilecek başlıca tesisat problemlerindendir. Bu kadar sıradan bir sorun olmasına ve tamiratının son derece kolay olması işlemleri her ustanın kolaylıkla üstesinden gelebilceği işlemler değildir. Zira tesisat sıva altındadır ve çoğu zaman kaçak, oluştuğu noktanın çok uzağında ortaya çıkabilir. Kimi ustaların iyi niyetle de olsa, kaçağı bulma çabaları çok ciddi problemleri ortaya çıkarabilmekte, evinizin duvarlarında çok sayıda oyuk açılarak kaçak bulunmaya çalışılmaktadır. Firmamız Arnavutköy Su Kaçağı Tespiti firmaları içerisinde sadece Arnavutköy değil, İstanbul’un pek çok noktasında su kaçağı tespit işlemleri gerçekleştirmektedir.

Su kaçağı, eski binalardaki demir boruların aşınması ve korozyona uğraması sonucunda kaçınılmaz olarak ortaya çıkabilmektedir. Yani eski bir yapıda oturuyorsanız her an bir kaçak oluşmasını bekleyebilirsiniz. Bu tip binalarda bu durum neredeyse doğaldır. Tabii, ek yerlerindeki kaynakların doğru yapılmamış olması ve/veya kalitesiz ekipman kullanılmış olması sebebiyle, yeni nesil yapılarda da kaçak oluşma ihtimali mevcuttur.  Arnavutköy Su Kaçağı Tespiti işlerinizde firmamızı tereddütsüz biçimde arayabilir, kolayca kaçak tespiti yaptırabilirsiniz. Sizin için minimum hasarla, isabetli tespitler yapabileceğimizden şüpheniz olmasın.

Binalarda su boruları, tuğla içerisinden oluşturulmuş hatlardan geçirilir ve üstlerine geçirgenliği çok düşük olan çimentolu bir sıva yapılır. Sonuç olarak, kaçağın oluştuğu noktadan dışarı sızıntı
tapma ihtimali neredeyse yoktur. Bu sebeple su kaçağı bulma işlemi zorlaşır, zira su bina duvarları içerisinde geçirgen bir hat bulup, çok başka noktadan çıkabilir. Hatta kaçağın çok uzun süre anlaşılamadığı durumlar da çok fazla görülmektedir. İstanbul’daki yapıların çoğunda su kaçağı oluşma riski yüksektir, zira yapılarımız oldukça eskidir. Arnavutköy Su Kaçağı Tespiti konusunda yoğun talebin olduğu bölgelerimiz olmakla birlikte, firmamızın deneyimli ekip üyeleri ve teknolojik donanım sayesinde kaçak tespiti işlemleriniz kolay ve hızlı biçimde gerçekleşir.

Su kaçağı tespiti yaptırmak, hem su israfının önüne geçmek, hem de yapı statiği bakımından önem arz etmektedir. Su kaçağı bulma işlemi ise, sadece uzmanların gerçekleştirebileceği teknik bir süreçtir.

Adnan Menderes Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Boğazköy İstiklal Mahallesi, Çilingir Mahallesi, Durusu Mahallesi, Hadımköy Mahallesi, Hicret Mahallesi, Karaburun Mahallesi, Mavigöl Mahallesi, Nenehatun Mahallesi, Taşoluk Mahallesi, Yassıören Mahallesi, Yeşilbayır Mahallesi, Anadolu Mahallesi, Baklalı Mahallesi, Bolluca Mahallesi, Deliklikaya Mahallesi, Fatih Mahallesi, Haraççı Mahallesi, İmrahor Mahallesi, Karlıbayır Mahallesi, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi, Ömerli Mahallesi, Tayakadın Mahallesi, Yavuz Selim Mahallesi, Yunus Emre Mahallesi, Merkez Mahallesi, Balaban Mahallesi, Boyalık Mahallesi, Dursunköy Mahallesi, Hacımaşlı Mahallesi, Hastane Mahallesi, İslambey Mahallesi, Fevzi Çakmak Mahallesi, Mustafa Kemalpaşa Mahallesi, Sazlı Bosna Mahallesi, Terkos Mahallesi, ve Yeniköy Mahallesi olmak üzere toplamda 38 mahallesine hizmet vermekteyiz.

Paylaşmak önemsemektir!

Comments 0

Leave a Comment